Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

W co grają tajne służby?

Pomysł na serial: tajna jednostka policji przenika w szeregi podziemnego świata przestępczego. Cechy wyróżniające produkcję: świetny montaż, przekonujące aktorstwo i szybka, trzymająca w napięciu akcja.

Pytania jakie nasuwają się podczas oglądania serialu: gdzie jest granica między dobrem a złem? I czy tak naprawdę wygląda praca tajnych agentów?…nowy serial Gra pozorów (Dark Blue) będzie można obejrzeć od 7 października w AXN.
 
Akcja Gry pozorów toczy się w Los Angeles. Trzyosobowa ekipa policjantów, Ty Curtis (Omari Hardwick), Dean Bendis (Logan Marshall – Green) i Jaimie Allen (Nicki Aycox),  dowodzona przez Cartera Shaw’ea (Dylan MacDermott) wnika na tyle głęboko w podziemny świat gangów Los Angeles, że nawet ich najbliżsi i koledzy z pracy nie zdają sobie sprawy z podwójnego życia jakie prowadzi ta jednostka. Dekonspiracja oznacza śmierć. Sekret nie może więc ujrzeć światła dziennego.
 
Shaw i jego współpracownicy poddani zostają próbie wytrzymałości, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Jak daleko są w stanie posunąć się, by dochować sekretu i tym samym zapewnić sukces operacji rozbicia siatki przestępców? Czy droga konspiracji nie zaprowadzi ich na ścieżkę degeneracji? Patrzenie na śmierć kolegi po fachu bez możliwości wyrażenia sprzeciwu w imię dobra operacji… trudno żyć z takim piętnem.
 
W pierwszym odcinku poznajemy bohaterów tworzących jednostkę do zadań specjalnych. Grupa narażona jest na zdemaskowanie. Jeden z agentów został nagrany podczas pozbywania się ciała agenta federalnego. By ratować sytuację Shaw rekrutuje nową agentkę, Jamie Allen. Z jej pomocą operacja odnosi sukces.
 
Grając w Dark Blue zastanawiasz się którą część siebie zatracisz tym razem” mówi o swej roli w Grze pozorów aktorka Nicki Aycox. „Oglądając serial autentycznie odczuwam strach, który udziela się także na planie filmowym podczas kręcenia zdjęć” dodaje Omari Hardwick. Producentem Gry pozorów jest Jerry Bruckheimer. Wcześniej brał udział przy tworzeniu takich produkcji jak CSI, Bez śladu, czy Cold Case. Jak mówi ekipa pracująca przy serialu, jego nazwisko to gwarancja sukcesu.
 

Emisja Gry pozorów rozpocznie się od 7 października, w każdą środę o 21:00 w AXN.