Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

W ING Banku Śląskim pasja i praca idą ze sobą w parze

W ING Banku Śląskim inspirujemy ludzi do działania, aby byli o krok do przodu, w życiu i w biznesie. Wyróżnienia Top Employers Europe 2019 oraz Top Employers Polska 2019 pokazują, że potrafimy skutecznie realizować ten cel zarówno w kraju, jak i w całej Grupie ING. Z myślą o naszych pracownikach tworzymy wyjątkowe środowisko pracy, w którym wspiera się ich inicjatywy i dba o rozwój talentów. W ING liczą się ludzie. Po prostu.

 

Co nas wyróżnia?

• Kultura organizacyjna oparta na Pomarańczowym Kodzie, promująca m.in.: podejmowanie inicjatywy, poszukiwanie rozwiązań i pomoc innym w osiąganiu sukcesów.
• Możliwości rozwoju gwarantujące naszym pracownikom udział w aktywnościach, dzięki którym stają się ekspertami w swojej dziedzinie.
• Technologie, innowacje oraz agile pozwalające nam lepiej odpowiadać na wyzwania zmieniającego się świata.
Realizowanie naszej strategii biznesowej w odpowiedzialny i zrównoważony sposób.
Przyjazna przestrzeń wspierająca kreatywność, twórcze myślenie i budowanie dobrej atmosfery w pracy.
 

Jak aplikować?

Informacje na temat dostępnych form aplikowania oraz o aktualnych ofertach znajdziesz na: www.ing.pl/kariera

 

Obszary, w których możesz się z nami rozwijać:

• Bankowość Detaliczna
• Finanse
• Big Data
• IT
• Bankowość Korporacyjna
• Zarządzanie projektami
• Ryzyko
• Operacje

 

 

 

 

Programy rozwojowe w ING Banku Śląskim:

 

Staż z Lwem to szansa na pracę pod okiem Mistrzów ING oraz zdobycie pierwszego doświadczenia w wybranym obszarze banku. Prowadząc rekrutację na staże, poszukujemy studentów i absolwentów wyróżniających się swoimi pasjami oraz zwinnie poruszających się w świecie technologii. Staż z Lwem to nowe możliwości i okazje do rozwoju, które warto wykorzystać. Sprawdź na: ing.pl/stazzlwem.

 

ING International Talent Programme to międzynarodowy program talentowy, który daje Ci możliwość dołączenia do międzynarodowej społeczności pracowników Grupy ING w ramach jednej z 7 ścieżek rozwoju. Możesz poznawać świat dzięki zagranicznym podróżom służbowym, a także zdobyć międzynarodowe certyfikaty, np. Lean Six Sigma, Scrum, CFA. Brzmi interesująco? Dowiedz się więcej na: ing.pl/ITP.

 

ChallengING to roczny program rozwoju, intensywnej nauki i pracy pełnej wyzwań przy realizacji samodzielnych zadań w ramach wybranej przez siebie ścieżki: Data Science – analizy predyktywne lub Projektowanie i tworzenie oprogramowania. Wyobraź sobie, że łączysz studia z pracą, a po roku zostajesz samodzielnym specjalistą ‒ twórz z nami bank TECHnologii. Sprawdź na: ing.pl/challenging.

 

Aplikuj: www.ing.pl/kariera