Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

W ING możesz pracować z ludźmi z dowolnego kraju

Jeśli jesteś nastawiony na rozwój, zdobywanie wiedzy i nie brakuje Ci motywacji. Wykazujesz się inicjatywą, a przy tym lubisz pracę zespołową i chcesz mieć swój wkład w tworzenie nowoczesnej bankowości – aplikuj na International Talent Programme!

Czym jest International Talent Programme?

International Talent Program oferuje dwa lata zróżnicowanych rotacji, szkoleń i doświadczeń, z których każdy ma na celu rozwój osobisty. Podczas stażu otrzymasz coaching od naszych menedżerów oraz od trenerów zewnętrznych.

Rotacje i szkolenia:

Trudno dokładnie wiedzieć, co lubisz, zanim tego spróbujesz. Dlatego będziesz rotować między różnymi projektami i działami na swojej ścieżce. Podczas dwuletniego stażu będziesz pracować w co najmniej trzech różnych zespołach; trzy rotacje (sześciomiesięczne) w różnych zespołach, aby następnie rozpocząć pracę w swojej stałej roli. Aby zapewnić Ci dogłębne zrozumienie naszej podstawowej działalności, będziesz uczestniczyć w szkoleniach związanych z usługami bankowymi i finansowymi. Uzyskasz uznawane na całym świecie certyfikaty związane z obszarami specjalizacji, które przyniosą korzyści Twojej karierze w ING i poza nim.

Druga rotacja – delegacja zagraniczna:

Jako drugą rotację możesz wybrać wyjazd za granicę, jeśli pozwalają na to okoliczności, w jednym z naszych 20 krajów na całym świecie. W ramach planu rozwoju wybierzesz projekt z menedżerem ds. talentów. Praca na arenie międzynarodowej zapewnia bogactwo cennego doświadczenia, zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Trzecia rotacja – ostatnia przed Twoją stałą pozycją:

Ty rządzisz, Twoja trzecia rotacja jest aranżowana przez Ciebie. Twój Talent menedżer pomoże Ci w podjęciu decyzji; czy ta ostatnia rotacja zostanie wykonana w celu pogłębienia wiedzy o Twojej ścieżce, czy może zdecydujesz się na rotację na innej ścieżce? Wyobraź sobie, że pracując w obszarze ryzyka i masz szansę aby lepiej zrozumieć obszar Wholesale Bankingu bądź innego wybranego przez siebie obszaru.
Na tym jednak nie koniec. Program pomoże Ci rozwinąć umiejętności miękkie, wzmocnić kompetencje lidera i budować sieć kontaktów, złożoną z uczestników programu z całego świata. Weźmiesz też udział w wielu szkoleniach i warsztatach wewnętrznych i zewnętrznych, których tematyka zależy od ścieżki, na którą się decydujesz.
Możesz poznawać świat, dzięki zagranicznym podróżom służbowym, a także zdobyć międzynarodowe certyfikaty takie jak ACCA, FRM, CFA, Investment Fundation, Lean Six Sigma oraz wiele innych. Certyfikaty i szkolenia zależą są od ścieżki realizowanej w programie i są finansowane w całości przez ING. Jeśli szczególnie interesuje Cię konkretna certyfikacja/warsztat/konferencja, a udział w nich pomoże Ci lepiej realizować się w banku – możemy rozważyć finansowanie.

Dla kogo jest ITP?

Program ITP jest dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś absolwentem studiów licencjackich lub magisterskich oraz twoje doświadczenie zawodowe po obronie tytułu magistra nie przekracza dwóch lat,
  • działałeś aktywnie w organizacjach studenckich lub społecznych, brałeś udział w konkursach, konferencjach, projektach badawczych,
  • biegle znasz polski i angielski,
  • podejmujesz inicjatywę i skutecznie działasz,
  • jesteś zawsze o krok do przodu,
  • pomagasz innym w osiąganiu sukcesów.

Sprawdź, jak potoczyły się zawodowe historie uczestników i absolwentów programu.

WIĘCEJ: https://www.ing.jobs/polska/studenci-i-absolwenci/international-talent-programme.htm