Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

W krainie genialnych dźwięków

Chciałbyś cieszyć się niesamowicie przestrzennym dźwiękiem w zaciszu swojego domu? Chcesz aby głośniki prezentowały się elegancko i nie chcesz wydać na nie fortuny? Genius ma dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Nowy zestaw tajwańskiego producenta o nazwie SW-HF 5.1 4000 to drużyna sześciu drewnianych głośników do kina domowego w składzie: 6,5” subwoofer o mocy 25 Watt RMS, głośnik centralny wielkości 3” oraz 4 satelity, o mocy 15 Watt RMS każda. Całość daje niesamowite efekty dźwiękowe o łącznej potędze 100 Watt  RMS.
Z przodu subwoofera znajduje się łatwo dostępny panel kontrolny z wyjątkowym wyświetlaczem LED, pokazującym aktualny status głośników: standby, mute, AUX1, AUX2, 5.1 oraz poziom głośności. Z tyłu umieszczono 3 wejścia audio do połączenia z komputerem, DVD oraz z TV, odtwarzaczami MP3/CD i z konsolami. Zestaw jest wyposażony także w bezprzewodowy pilot przy pomocy którego można regulować głośność, a także ustawić poziom poszczególnych tonów, w zależności od źródła dźwięku oraz indywidualnych upodobań.
Elegancki wygląd, niesamowita jakość brzmienia, bezprzewodowy pilot oraz możliwość podłączenia do różnych źródeł sygnału sprawią, że ten drewniany zestaw głośników przeniesie Cię wraz z fotelem do niezwykłego świata dźwięków z którego nie będziesz chciał powrócić ……. i to wszystko za bardzo korzystną cenę.
Sugerowana cena głośników Genius SW-HF 5.1 4000  to około 450 zł i są już dostępne w sklepach komputerowych na terenie całego kraju. Producent gwarantuje ich bezawaryjną pracę przez 2  lata.
W Polsce dystrybutorami produktów Genius są firmy Incom, ABC Data, NTT i YAMO

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta : http://www.geniusnet.com

PROMOCJA.