Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wakacje nad morzem

Przewodniki wydawnictwa Wiedza i Życie to ciekawa propozycja nie tylko podczas wakacyjnych wypraw, ale także cenna pomoc już na etapie planowania.

Przewodniki zawierają przede wszystkim po kilkaset kolorowych zdjęć, dzięki którym będziemy mogli zaplanować wakacyjną wyprawę, wybrać region z danego kraju i obiekty, które chcemy zobaczyć. Poza tym, wszystkie przedstawiane zabytki, ciekawie miejsca są bardzo dokładnie opisane.

 

Nie byłoby zwiedzania bez… map, które znajdziemy także w przewodnikach z tej serii. Dla tych, którzy obok plażowania pragną poznać region, w którym wypoczywają polecamy przewodnik Gdańsk i Pomorze Wschodnie. Znajdziemy w nim informacje turystyczne, wiele adresów i praktycznych wskazówek, które są bardzo przydatne podczas pobytu. Jeżeli ktoś wybiera się na bardziej egzotyczne plaże np. do ostatnio modnej Turcji, powinien sięgnąć po przewodnik Turcja, który oprócz wspominanych map, zdjęć i opisów zawiera także przekroje i rzuty najważniejszych zabytków, co ułatwia zwiedzanie, zaś trójwymiarowe widoki np. zabytkowych dzielnic Stambułu pomagają je zaplanować.