Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wakacyjny Staż Managerski w Decathlon Lublin Czechów

Jesteś studentem ostatnich lat studiów? Lubisz sport? Chcesz poznać w praktyce, na czym polega praca managera? Dołącz do prawdziwej szkoły managmentu i ucz się od doświadczonej kadry!

Staże managerskie w Decathlon skierowane są do studentów ostatnich lat studiów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności, skonfrontować wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie edukacji z rzeczywistością biznesową, a przede wszystkim do tych, którzy wiążą swoją przyszłość z wykonywaniem pracy na stanowiskach managerskich.

Jest to bardzo dobry sposób na zdobycie pierwszego, realnego doświadczenia w prowadzeniu zespołu. Stażysta będzie miał swojego opiekuna, który wprowadzi go w tajniki zarządzania personelem, jak i zarządzania sektorem – traktowanym u nas jak miniprzedsiębiorstwo. W trakcie trwania stażu uczestnik programu skorzysta ze szkoleń zawodowych ułatwiających pracę na sklepie, będzie brał także udział w szkoleniach managerskich. Sam staż trwa trzy miesiące i jest odpłatny. Po stażu jest możliwość kontynuowania swojej ścieżki rozwoju w Decathlon.

Więcej w zakładce „Dołącz do nas” na www.decathlon.pl