Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Walentynki z The Beatles w Sali Kongresowej!

Poczuj magię muzyki The Beatles na koncercie – na żywo w Polsce!

ALL YOU NEED IS LOVE to tytuł jednego z największych hitów legendarnej czwórki z Liverpoolu!
 
ALL YOU NEED IS LOVE to także tytuł specjalnego koncertu – The Magic Of The Beatles, który odbędzie się w warszawskiej Sali Kongresowej w wyjątkowym dniu, w Walentynki 14 lutego 2010 r.
 
W latach 60-tych świat był u ich stóp! Na koncertach The Beatles jak nigdy wcześniej i już nigdy później w historii muzyki szalały tłumy półprzytomnych i zakochanych w Johnie, Paulu, Ringo i George’u dziewczyn oraz fanatycznie uwielbiających ich muzykę chłopców. Piski zachwytu mieszały się z dźwiękami słyszanymi z głośników, kiedy zespół wykonywał kolejne, coraz większe przeboje. Kto z nas dziś nie potrafi zanucić choć jednego utworu The Beatles? „All You Need Is Love”,” Let It Be”, „Yellow Submarine” i dziesiątki innych piosenek mimo lat, które upłynęły od ich powstania, nie straciły nic ze swojej przebojowości i są chętnie słuchane przez już kolejne pokolenia.
 
Teraz, w 50-tą rocznicę powstania zespołu, w wyjątkowy walentynkowy wieczór możesz przez dwie godziny przenieść się w czasie i stać się świadkiem fenomenu. Poczuć atmosferę, która na zawsze pozostanie w twojej pamięci. Na specjalnym koncercie wystąpi jedna z najautentyczniejszych grup wykonujących muzykę słynnej Liverpoolskiej czwórki – Magic Of The Beatles. Niezapomniana muzyka, wyjątkowe stroje, instrumenty idealnie przypominające te, na których grali John, Paul, Ringo i George przeniosą cię do czasów, gdy The Beatles byli nie tylko najpopularniejszą grupą muzyczną, a wręcz synonimem muzyki zostawiającym daleko w tyle wszelką konkurencję.
 
Koncerty The Magic of The Beatles są entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność na całym świecie. Zespół, w krajach w których występował, nie tylko zdobywa znakomite recenzje i słowa uznania krytyków, ale przede wszystkim rzesze wiernych fanów, do których należą m.in. Madonna, Tiger Woods, David i Victoria Beckham, Sir Richard Branson, Wayne Rooney, Gordon Ramsay, którzy nawet zamawiali występ zespołu na swoje prywatne przyjęcia.
 
Ten dwugodzinny koncert będzie muzyczną gratką nie tylko dla tych, którzy kochają twórczość The Beatles. Z tą muzyką jest jak z miłością – nieważne, ile masz lat, nigdy nie będziesz się na nią za młodym lub za starym. Poczuj magię The Beatles w ten szczególny dla wszystkich zakochanych wieczór.
 

Początek koncertu w Sali Kongresowej o godz. 19:00.