Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

WALTER GROUP

IZ NÖ-Süd, Straße 14

2355 Wiener Neudorf

Austria

jobs@walter-group.com

+43 2236 606-0

career.walter-group.com/pl/pl

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Firma WALTER GROUP, zatrudniająca ponad 3 600 pracowników, jest jednym z austriackich koncernów prywatnych, które odnoszą największy sukces. Główne obszary działalności firmy WALTER GROUP to: realizacja transportów ładunków całopojazdowych na terenie Europy w zakresie transportu drogowego i intermodalnego przez firmę LKW WALTER, sprzedaż i wynajem kontenerów biurowych, magazynowych i sanitarnych na terenie Europy przez firmę CONTAINEX.

 

WALTER GROUP dąży do pozyskania dla swojego koncernu najlepszych talentów ze wszystkich krajów europejskich. Oferujemy Państwu interesującą i odpowiedzialną pracę w doświadczonym zespole, miłą atmosferę w miejscu pracy i intensywne szkolenia, począwszy od naszego programu „Train the Winner”.

 

Programy rozwojowe

Sukces rozpoczyna się od właściwego wyszkolenia

 

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku: Droga do kariery w naszej firmie zaczyna się od programu szkoleniowego „Train the Winner“. Tutaj można się zapoznać ze swoim narzędziem pracy – od profesjonalistów, blisko praktyki i w rozmowie.

 

Training on the Job oznacza, że od samego początku zostają Państwo w pełni zaangażowani w codzienną działalność firmy. Wiele specjalistycznych seminariów i warsztatów gwarantują Państwu doskonale dopasowane podstawowe szkolenie. W czasie szkoleń będą Państwu towarzyszyć doświadczeni trenerzy.

 

Odpowiednio do Państwa talentów i zdolności przejmują Państwo później swój własny obszar odpowiedzialności.

 

Dokształcanie – aktywny udział w kształtowaniu swojej przyszłości

 

Indywidualne możliwości dokształcania, jak treningi z zakresu marketingu i sprzedaży, specjalistyczne szkolenia, seminaria z zakresu zarządzania, treningi osobowości wspierają Państwa talentyStałe wsparcie udzielane w ramach naszego programu szkoleniowego pomoże Państwu zastosować w praktyce pozyskaną wiedzę.

 

Proces rekrutacyjny

  1. Podanie online: jobs.walter-group.at
  2. Rozmowa telefoniczna
  3. Rozmowa kwalifikacyjna

Oferty pracodawców