Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Walter Group – doskonały pracodawca w branży TSL!

Podejmując decyzję dotyczącą wyboru przyszłego pracodawcy, bierzemy pod uwagę wiele czynników. Jednym z nich są nagrody przyznawane firmie, do której planujemy aplikować. Międzynarodowe nagrody i certyfikaty to świadectwo najwyższych standardów jakości podtrzymywanych przez pracodawców, zarówno pod względem świadczonych usług, jak i podejścia do pracowników. Firmą z branży logistycznej, która może pochwalić się licznymi certyfikatami, jest Walter Group, wyróżniona poniższymi nagrodami:

  • Best Recruiter 2018/2019

BEST RECRUITER co roku analizuje jakość rekrutacji najlepszych pracodawców w Austrii, Niemczech, Szwajcarii i Liechtensteinie. Do oceny stosuje ponad 200 kryteriów naukowych. Badanie stanowi ważny wkład w promowanie jakości rekrutacji.

  • Top 100 Trendence Absolventen

Coroczny ranking 100 najbardziej atrakcyjnych pracodawców. Opracowywany na podstawie ankiety przeprowadzanej na grupie ponad 90 000 młodych kandydatów. Prezentuje najbardziej atrakcyjnych pracodawców w poszczególnych sektorach.

  • Most Attractive Employers 2018 Austria

Ranking 100 najlepszych pracodawców. Prezentuje postrzeganie firmy przez pracowników i młode talenty.

  • kununu TOP COMPANY

Wyróżnienie przyznawane firmom na podstawie ocen ich byłych pracowników.

  • kununu OPEN COMPANY

Nagroda dla firm udostępniających wgląd w swoją codzienną pracę i zachęcających swoich pracowników do oceny kununu. Ocena przeprowadzana jest za pomocą profilu firmy kununu.