Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wampiriada 2010 na Uniwersytecie Śląskim

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w tym roku po raz kolejny organizuje akcję "Wampiriada". Tym razem, po raz pierwszy, oprócz oddawania krwi, będzie możliwość zarejestrowania się w Banku Szpiku Kostnego. Niezależne Zrzeszenie Studentów UŚ organizuje akcję 18 listopada od 10 do 15 w budynku Wydziału Nauk Społecznych w Katowicach. Osoby, które oddadzą krew, będą mogły otrzymać różne gadżety, a także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Ponadto będzie można obejrzeć pokazy pierwszej pomocy.

 

Akcji towarzyszyć będą m.in. pokaz pierwszej pomocy czy pomiar poziomu cukru. Zgodnie z hasłem bo każda kropla jest ważna chcemy przekonać brać studencką, że w dzisiejszych czasach szczególnie ważne jest promowanie okazywania sobie pomocy.
Poprzez takie projekty pragniemy przełamać barierę panującej znieczulicy.
Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w tym roku obchodzi swoje 30-lecie. W ciągu tego czasu stale pogłębiamy wiedzę na temat działalności społecznej, o czym świadczą nasze liczne projekty, chociażby zeszłoroczna Wampiriada, Drogowskazy Kariery, Stop płatnym studiom, Ołówek dla Afryki.

                                         Nie bądź żyła – oddaj krew!

            Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Uniwersytetu Śląskiego