Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wampiriada!

Jak co roku, NZS PK zaprasza Was na niezwykłe wydarzenie. Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej kolejny raz organizuje akcję honorowego krwiodawstwa.

Celem „Wampiriady” jest promowanie honorowego krwiodawstwa i zdrowego trybu życia wśród młodzieży akademickiej.  Pierwszą akcję przeprowadziliśmy w 2000 roku – i tak trwa to nieprzerwanie do tej pory. Bardzo szybko inicjatywę organizowania „Wampiriad” przejęły inne ośrodki NZS w kraju. Obecnie jest to jeden z głównych projektów Niezależnego Zrzeszenia Studentów, charakteryzujący się cyklicznością (co roku na jesień) oraz wysokim stopniem organizacji oraz terminowym i starannym wykonaniem wszystkich działań ze strony członków NZS . Co roku przez 3 dni około 600 studentów oddaje krew co umożliw zebrać około 300 litrów „czerwonego życia”.

WAMPIRIADA 2014!!!

Jak co roku, NZS PK zaprasza Was na niezwykłe wydarzenie. Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej kolejny raz organizuje akcję honorowego krwiodawstwa. Znów spotykamy się na Politechnice Krakowskiej, aby podzielić się tym, co mamy najcenniejsze, co można wyprodukować jednie w fabryce o nazwie: ludzki organizm i na koniec tym, co może uratować życie drugiemu człowiekowi! 

Krew – gwiazda główna tego wydarzenia!

Cel tej edycji? To proste! Pobić zeszłoroczny rekord w ilości oddanej krwi przez studentów.

4 Listopada – Galeria GIL
(Kampus Politechniki Krakowskiej)
ul. Warszawska 24

5 Listopada – Wydział Mechaniczny
(Budynek Główny)
ul. Jana Pawła II 37 

6 Listopada – Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki
ul. Podchorążych 1

Krew można będzie oddać w godzinach 8.00-14.00

Jak co roku, na honorowych krwiodawców czekają: podkoszulki, zniżki, wejściówki do obiektów kulturalnych i sportowych na terenie Krakowa oraz wiele innych niespodzianek 

Pozdrawia i zaprasza
Krwawy Team NZS PK