Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Warsaw Economic Forum już niebawem!

Warsaw Economic Forum to pierwsza polska edycja konferencji biznesowej tworzonej przez Studenckie Koło Naukowe Finansów (UW) oraz Studenckie Koło Naukowe Konsultingu (SGH). Odbędzie się ona w dniach 5-6.04.2019 na Uniwersytecie Warszawskim. Celem projektu jest umożliwienie ambitnym studentom poszerzenia ich wiedzy na najbardziej wymagające tematy, a także spotkania się, podyskutowania i utworzenia nowych kontaktów ze znanymi personami polskiego oraz światowego biznesu.

Całe wydarzenie, czyli m. in. 4 panele dyskusyjne oraz warsztaty, ma na celu rozbudowanie wiedzy uczestników na temat świadomego biznesu w takich dziedzinach jak digital banking, blockchain oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Są to zagadnienia, którymi aktualnie żyje rynek, a ich znajomość może ułatwić lepszy start kariery. Co więcej, Warsaw Economic Forum będzie doskonałym miejscem do bezpośredniego poznania potencjalnego pracodawcy oraz networkingu, który jest kluczem do sukcesu w dzisiejszym biznesie.

Warsaw Economic Forum kierowane jest do młodych osób zainteresowanych tematami ekonomiczno-biznesowymi, a także do takich, które chcą się rozwijać, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz tworzyć nowe kontakty i czerpać wiedzę od osób ze świata biznesu. WEF to konferencja dla osób, które nie boją się otwartych dyskusji, szukających inspiracji i ścieżki rozwoju.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie na: https://www.facebook.com/events/263892147835274/