Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Warszawskie Dni Informatyki – największe wydarzenie IT w Polsce dla studentów i specjalistów, 24-25 marca

Warszawskie Dni Informatyki (WDI) to największe wydarzenie IT w Polsce skierowane do studentów i profesjonalistów. Wydarzenie odbędzie się 24-25 marca 2015 roku w nowym gmachu Wydziału MINI PW (Kampus Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75).

Dlaczego warto wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu? WDI to przede wszystkim świetne sesje z zakresu informatyki. Na zainteresowanych czeka blisko 100 prezentacji i praktycznych warsztatów! A tegoroczne ścieżki tematyczne to:
·         IT Management,
·         IT Development,
·         Web Development,
·         Mobile Development,
·         Business Applications,
·         Infrastructures & Networks,
·         Security,
·         Warsztaty.
 
W czasie wydarzenia będzie można również znaleźć pracę, praktyki lub staż marzeń! Na Giełdzie Pracy IT pojawią się najwięksi pracodawcy rekrutujący do IT. Wydarzeniem towarzyszącym będzie panel dyskusyjny rektorów warszawskich uczelni, senatorów i ludzi świata biznesu.
Warszawskie Dni Informatyki to także szansa na wygranie laptopa, lustrzanki cyfrowej, dronów, tabletów i innych atrakcyjnych nagród. Dla najaktywniejszych przewidziane są natomiast specjalne certyfikaty uczestnictwa.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.WarszawskieDniInformatyki.pl. Wejście na Giełdę Pracy IT nie wymaga rejestracji.
Więcej informacji znajduje się na stronie:
 
Fanpage:

www.facebook.com/WarszawskieDniInformatyki