Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Warsztaty o wizerunku w biznesie

1 marca w Wyższej Szkole Ekonomicznej ALMAMER w Warszawie odbędą się warsztaty z tworzenia wizerunku w biznesie pt. „Strefa Sukcesu”.

Centrum Promocji Karier ALMAMER w Warszawie zaprasza na kolejną edycję Strefy Sukcesu. Udział w Strefie Sukcesu to sprawdzony sposób na zdobycie nowych kwalifikacji, wiedzy, poznanie samego siebie i praktyczną naukę, jak umiejętnie budować swój wizerunek. Warsztat na temat zasad wystąpień publicznych, wpływu emisji głosu na ocenę kompetencji i wiarygodności poprowadzi Daniel Bordman – aktor, ekspert w dziedzinie psychologii społecznej. Drink code, czyli koktajl w biznesie, to temat zajęć prowadzonych przez Partica Le Nart z Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów. Wizerunek, to nie tylko kwestia zachowania, lecz także odpowiedniego wyglądu. Porad w zakresie makijażu udzielać będą wizażyści z perfumerii Douglas, manicure wykonywać będą specjalistki z Peggy Sage Paris, pokazy stylizacji i pielęgnacji włosów zapewniają styliści z salonu Spa Ce-Ce of Sweden,
a uczestnicy Strefy Sukcesu w ALMAMER będą mogli również poznać techniki profesjonalnej diagnozy stanu skóry prezentowane przez Pharmaceris – Laboratorium kosmetyczne Dr Ireny Eris oraz Olay.
Strefa Sukcesu – 1 marca 2008 (sobota), w godzinach 10.00 – 14.30, ALMAMER
ul. Wolska 43, Warszawa. Wstęp wolny.
Więcej informacji na stronie http://www.almamer.pl/strefa%20sukcesu2.html