Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Warzelnia Talentów

Program stażowy Grupy Żywiec „Warzelnia Talentów” organizatorzy porównują do procesu warzenia piwa… Zaczyna się od znalezienia odpowiednich zasobów, czyli ziarna – talentu, którzy w procesie przemiany potencjału da wysokoprocentową mieszankę, krystalicznie czystej motywacji – źródła sukcesu oraz szczypty „goryczki” indywidualności.

Aby dostać się na staż, nie trzeba mieć doświadczenia zawodowego ani studiować określonego kierunku. Student w ciągu dwunastu miesięcy przechodzi wiele skomplikowanych procesów (m.in. filtrowania teorii przez praktykę oraz klarowania, co chce robić dalej). Rok w „Warzelni Talentów” to czas pozwalający stażyście poznać firmę i zaprezentować siebie w pracy, łączącej konkretne obowiązki i wysokie wymagania z prawami i przywilejami wynikającymi z bycia pracownikiem Grupy Żywiec.

Co najważniejsze, aby aplikować do Programu stażowego „Warzelnia Talentów” nie trzeba się znać na warzeniu piwa! Poszukiwane są osoby do Działu Marketingu, Sprzedaży, Logistyki i Personalnego. Duży zakres swobody, dopasowany indywidualnie program stażu oraz opieka mentora czynią Warzelnię idealnym miejscem dla tych, którzy chcą zacząć karierę rozsądniej niż ich rówieśnicy. Jak mówią organizatorzy: „Twoja osobowość interesuje nas bardziej niż Twoje doświadczenie. Pamiętaj, że nie kierunek studiów, ale TY decydujesz, kim będziesz w Grupie Żywiec. Jeśli chcesz się sprawdzić w zawodzie innym niż wyuczony, u nas masz otwartą drogę. Wyróżniasz się? Chcemy Cię poznać!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o specyfice „Warzelni Talentów” Grupy Żywiec, zapoznaj się blogiem Oli – obecnej stażystki w Dziale Sprzedaży. Kliknij www.eurostudent.pl/blog

Jeśli chcesz poznać specyfikę pracy w branży FMCG i znaleźć wyróżniki pracy w Grupie Żywiec, odwiedź „Branżowy Poradnik Eurostudenta”. Kliknij http://www.fmcg.eurostudent.pl

Jeśli chcesz aplikować, wypełnij formularz on-line, który znajdziesz Pamiętaj, termin składania aplikacji mija 9 kwietnia 2007 r.!