Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

 

Wawel Spółka Akcyjna
Władysława Warneńczyka 14, 30-520 Kraków
rekrutacja@wawel.com.pl
tel. (+48 12) 254-21-10
www.wawel.com.pl

 

 

 

Misja marki Wawel to „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze” i dbamy o jej realizację zaczynając od naszych pracowników. Oferujemy pewność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju w wieloletniej perspektywie, a nasz zespół to ludzie z ogromnym doświadczeniem i entuzjazmem, którzy z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą i wprowadzają w tajniki branży nowych kolegów i koleżanki. Innowacyjne projekty marki Wawel, takie jak Dobre Składniki (www.dobreskladniki.pl) i nowoczesne rozwiązania technologiczne wdrażane w naszym nowym zakładzie produkcyjnym pozwalają na zdobywanie ważnego doświadczenia oraz tworzą idealne miejsce do rozwoju młodym, żywiołowym ludziom z pasją. Jesteśmy dużą firmą, ale nie jesteśmy korporacją, przez co przede wszystkim stawiamy na współpracę i dobre relacje między pracownikami.

Chcesz rozwijać się, zdobywać doświadczenie i odnosić sukcesy w polskiej firmie o międzynarodowej renomie? Nie czekaj – aplikuj do nas, bo może właśnie na Ciebie czekamy!

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Wawel SA to znany i ceniony lider branży słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne w 40 krajach na pięciu kontynentach.

 

Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

 

 

Proces rekrutacyjny

Oferty pracodawców