Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wejdź do „Dziwnego świata Billie Eilish” z Wydawnictwem ZNAK!

 

Zwykła dziewczyna z kolorowymi włosami, cierpiąca na zespół Tourette’a. Ubiera się, jak chce. W za duże ubrania w dziwnych kolorach. Nie zawsze „cool”, ale zawsze szczera. Razem z Wydawnictwem ZNAK poznaj „Dziwny świat Billie Eilish”. 

Nie dba o to, co myślą o niej inni. Mimo że jest jedną z najpopularniejszych artystek na świecie, obsypaną nagrodami i z piosenkami na szczytach list przebojów – nadal pozostaje po prostu sobą. Nie uśmiecha się do zdjęć, bo boi się, że ludzie mogliby pomyśleć, że jest słaba.

 

Siłę czerpie ze swoich leków i z dziwactw, które pokazuje w teledyskach. Swoimi tekstami udowadnia, że wierzy w moc młodej generacji, i motywuje ludzi do mówienia o tym, by być prawdziwym, bo według Billie każdy ma prawo wyglądać, jak chce, i mówić, co myśli – prosto z serca.

 

Pierwsza w Polsce książka poświęcona twórczości artystki odkryje przed Wami prawdziwy, a przy tym dziwny świat Billie Eilish. Ujawni tajemnice jej wyjątkowego stylu i sekrety jej mrocznej wyobraźni. Przedstawi nieznane fakty z jej życia, szczegóły jej spektakularnej kariery. Poznajcie Państwo jej historię – i przede wszystkim dowiedzcie się, w jaki sposób Billie stała się gwiazdą muzyki pop i rozkochała w sobie miliony fanów na całym świecie, nikogo przy tym nie udając i pozostając do końca sobą.