Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Weź karierę na wakacje

Lato dla wielu z nas to nie tylko czas wypoczynku, ale również sięgania po sprawy, na które nie mamy czasu w pozostałych miesiącach roku. Takim projektem jest też praca i kariera, o których w trakcie wakacji myślą nie tylko młodzi. Dla wszystkich chcących poprawić swoje życie zawodowe i zyskać umiejętności lepszego radzenia sobie na rynku pracy, agencja zatrudnienia Manpower, przygotowała serię spotkań pod hasłem „Lato z Manpower”, organizowanych na terenie całej Polski.

„Lato z Manpower” to cykl organizowanych na terenie całego kraju szkoleń warsztatów i konsultacji, podczas których można spotkać się z konsultantami agencji, poprawić swoje CV lub też przygotować je w całości, dowiedzieć się jak skutecznie negocjować wynagrodzenie, jak zachowywać się podczas rozmowy rekrutacyjnej, zapoznać się z ofertami pracy w poszczególnych regionach, a także znaleźć zatrudnienie.

Drzwi naszych oddziałów zawsze są otwarte na osoby poszukujące lub chcące zmienić pracę, ale tym razem przygotowaliśmy dla nich coś specjalnego, – mówi Klaudia Sokołowska z Manpower. – Poprzez nasze środowe spotkania chcemy dać kandydatom dodatkowy oręż w walce o ich lepszą sytuację zawodową. Nie ma osoby, która nie popełniałaby błędów i każdy ma problemy w osiągnięciu swoich celów. Obserwujemy to codziennie, pomagając ludziom znaleźć pracę, która będzie szła w zgodzie z ich aspiracjami i potrzebami. Chcemy pomóc im w uniknięciu wpadek oraz zwiększeniu poczucia pewności siebie, co przełoży się na poprawę sytuacji w tak ważnym aspekcie, jakim jest praca. dodaje przedstawiciel Manpower.

Organizowane w ramach cyklu „Lato z Manpower” spotkania adresowane są do każdego, niezależnie od wieku, płci, czy też profesji. Pomoc podczas nich znajdą zarówno osoby zmagające się z bezrobociem, jak i chcące zmienić posiadaną pracę na lepszą. Udział w nich jest bezpłatny. Spotkania odbywają się w każdą środę, w godzinach 13:00-16:00, podczas miesięcy letnich w oddziałach agencji zatrudnienia Manpower na terenie całej Polski, których lista dostępna jest na stronie firmy: http://www.manpower.pl/nasze-oddzialy/. W znalezieniu zatrudnienia warto korzystać z ofert doświadczonych i sprawdzonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z różnych branż, Manpower udziela dostępu do wielu ofert pracy, ułatwiając kandydatom jej szybsze znalezienie.