Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Więcej niż Sekret, Brenda Barnaby i Siła Sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości Andrzej Batko (OnePress)

Dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się wszelkie teorie doskonalenia umysłu, zwłaszcza te pokazujące, jak zmienić swoje życie i spełnić marzenia.

Szczególnie dużo książek powstało na temat prawa przyciągania wibracji myślowych – z Sekretem Rhondy Byrne na czele. Warto skupić się na dwóch ostatnio wydanych prZeZ OnePress publikacjach Więcej niż Sekret Brendy Barnaby i Siła Sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości Andrzeja Batko. Pierwsza z wymienionych książek jest uzupełnieniem wiedzy zawartej w Sekrecie o teorie i praktyki przedstawione przez prawdziwe autorytety w dziedzinie doskonalenia umysłu: pisarzy, terapeutów, doradców, publicystów i myślicieli. Jest to także zbiór cennych wskazówek, w jaki sposób zastosować w naszym życiu „prawo przyciągania”. To obowiązkowa lektura dla tych, których urzekł Sekret Rhondy Byrne. Drugą z wymienionych pozycji jest Praktyczny poradnik programowania przyszłości – zbiór wskazówek i przykładów pokazujących, jak potężne jest   „prawo przyciągania” i w jaki sposób możemy je wykorzystać w naszym codziennym życiu. Autor uświadamia nam, że jesteśmy tym, co myślimy, a „prawo przyciągania” jest potężną siłą, siłą naszych myśli. To poradnik napisany przez polskiego eksperta – Andrzeja Batko – psychologa, doradcę i trenera NLP, nauczyciela najnowszych technik wywierania wpływu na innych ludzi oraz samego siebie, współautora „tajnego” podręcznika dla polityków na temat języka perswazji.

(gmj)