Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wieczór Komedii Improwizowanej w Klubie Studio!

Każdy Wieczór Komedii Improwizowanej jest zawsze zupełnie niepowtarzalny, zaskakujący i nieprzewidywalny. Nie inaczej będzie też 22 stycznia, kiedy Grupa AD HOC złożona z doświadczonych artystów kabaretowych znów odwiedzi krakowski Klub Studio.

Grupa AD HOC proponuje widzom scenki kabaretowe, które mają swój zarys i reguły, jednak to publiczność wypełnia je treścią, buduje postaci, wymyśla miejsca i stwarza napięcie. W ten sposób każdy z widowni ma szansę stworzyć wyjątkowe dzieło kabaretowe. Taka okazja nie zdarza się często! Błyskotliwi członkowie Grupy AD HOC wybrną z każdej scenicznej sytuacji i rozbawią nawet tych, którzy zazwyczaj są ponurymi i sceptycznie nastawionymi odbiorcami. Grupa składa się z bardzo zróżnicowanych osobowości scenicznych, która tworzą razem wybuchową mieszankę – eksplozje śmiechu gwarantowane!

 

Sztuka kabaretowej improwizacji nie należy do łatwych, ale artyści Grupy AD HOC opanowali ją do perfekcji – dzięki temu styczniowy wieczór w Klubie Studio będzie doskonałą propozycją dla wszystkich spragnionych dobrych skeczy i żartów. Tym lepszych, że całkowicie świeżych i współtworzonych przez publiczność!

22 stycznia 2014, godz. 20:00 (wstęp od 19:00), Klub Studio, Kraków, ul. Budryka 4.

 

 

Więcej informacji o występie na www.klubstudio.pl