Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wiedz, że coś się dzieje! Men’s Week powraca!

W dniach 14-18 Maja 2012 w murach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się druga edycja projektu studenckiego Men’s Week. W tym roku udowodnimy, że my faceci nie jesteśmy tak prostolinijni jak to niektórzy przedstawiają i podkreślimy, że Niejedno nam w głowie!

Dlaczego koncentrujemy się właśnie na tym? Wystarczy, że każdy facet odpowie sobie na pytanie: ile razy słyszałeś, że w głowie Ci tylko jedno? Prawda, że nie raz i nie dwa? I chociaż to stwierdzenie nie jest tak do końca wzięte z kosmosu – u większości z Nas Panowie, gotowanie stoi jednak w centrum zainteresowań – nie możemy dać się zaszufladkować i musimy udowodnić, że jest jeszcze sporo poza tym.

 

My chcemy pokazać właśnie to poza tym, a jest ono bardzo rozległe! Biznes, sport, rozwój osobisty, kultura, ale również rozrywka – czyli wszystko to czego nowoczesny mężczyzna potrzebuje w swoim życiu. Całość podamy w formie warsztatów, spotkań, wydarzeń outdoorowych, konkursów z nagrodami oraz wielkiego happeningu na Auli Spadochronowej (centralnym punkcie SGH) z ogromną pozytywną dawką energii.

 

Złośliwcy mogą powiedzieć, że i tak robimy to wszystko tylko po to, by móc trochę pogotować. Nie słuchajmy Panowie tego typu wrogich podszeptów J

 
Panowie, nie przegapcie Men’s Weeka!
 

Więcej informacji na temat projektu oraz program można znaleźć pod tymi adresami: www.mensweek.pl, www.facebook.com/mensweek.

 
Organizatorzy
 

Kreatywny, ambitny, młody i profesjonalnie podchodzący do postawionych przed nim zadań zespół. Projekt Men’s Week tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem, działający pod egidą Zrzeszenia Studentów Polskich – najstarszej i największej organizacji studenckiej Szkoły Głównej Handlowej. Wyróżnia nas jakość, o której świadczą realizowane przez nas cyklicznie projekty oraz współpracujący z nami partnerzy. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na www.zspsgh.pl