Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wielka gra na 40. urodziny zakreślacza STABILO BOSS!

Kultowy, nieoceniony także dla studentów, znany na całym świecie, zakreślacz STABILO BOSS, w tym roku świętuje swoje 40-lecie. Stworzony w 1971 roku, podbił serca użytkowników, wyróżniając się w całej masie artykułów piśmienniczych, zarówno dzięki charakterystycznemu kształtowi, kolorystyce jak i technologii.

STABILO BOSS ORIGINAL po raz pierwszy został wyprodukowany w 1971 roku. Dzisiaj to najpopularniejszy zakreślacz w Europie, dostępny w 9 fluorescencyjnych kolorach – przydatne narzędzie porządkowania informacji i dokumentów. Używany, aby wyróżnić notatki i nie zatonąć pod stertami identycznych papierów. Z biegiem lat stał się nieodłącznym narzędziem pracy dziennikarzy, studentów, architektów i pracowników biurowych.

Z okazji 40-tych urodzin marka STABILO stworzyła wyjątkową grę, w której uczestnicy mogą wygrać ekstremalną wyprawę na pustynię oraz inne niespodzianki.


Gra jest dostępna na platformie www.boss-wanted.com. Jej celem jest sprawdzenie się w roli szefa podczas dziesięciu trudnych sytuacji oraz pokazanie pracownikom, jakim jest się typem ”bossa”. Aby się tego dowiedzieć, należy odpowiedzieć na dziesięć pytań. Do każdego pytania przygotowane są trzy odpowiedzi. W zależności od tego, którą z nich wybierze gracz, w jego wirtualnym biurze będą pojawiać się nowe przedmioty. Uczestnicy co cztery dni otrzymują jedno pytanie, dlatego cała gra trwa 40 dni.


Dodatkowo, po udzieleniu odpowiedzi na każde z dziesięciu pytań, gracz może wysłać zaproszenie trzem znajomym. Jeżeli się zarejestrują, zapraszający zdobywa dodatkowy bonus w postaci gadżetów w swoim wirtualnym biurze.


Każdy z graczy może w łatwy sposób umieścić swoje biuro na Facebook,’u, aby pokazać znajomym jak w danej chwili wygląda jego wirtualny gabinet. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, każdy może zagrać kilka razy. Ponadto, po udzieleniu odpowiedzi na dziesięć pytań, każdy z uczestników bierze udział w losowaniu dodatkowych nagród. Konkurs potrwa do grudnia 2011 roku.


Nagrodą główną jest zaproszenie zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą na ekstremalną wyprawę na Saharę. W programie uwzględniono wiele atrakcji, np. wizytę w miasteczku powstałym na terenie jeziora Shott El Gharsa, zbudowanym na potrzeby filmu „Gwiezdne Wojny” oraz jazdę po pustyni na wielbłądach lub quadach.


Więcej informacji na stronie www.boss-wanted.com

Więcej informacji o STABILO na stronie www.stabilo.pl; www.SZKOLASTABILO.pl

(promocja)