Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wielki powrót flarów Wranglera!

W sezonie Jesień/Zima 2008 Wrangler powrócił w nowoczesnym stylu do ikony lat 70-tych – niezapomnianych dzwonów.

Najnowszy model Joni to spodnie zaprojektowane na bazie historycznych flarów Wranglera ocenianych jako jeden z najlepszych fasonów ostatnich dziesięcioleci. Joni oddaje w pełni atmosferę lat 70-tych – ducha wolności, wspólnoty i harmonii, czyli wartości wyznawanych także przez markę Wrangler. 
Dzwony Joni zainspirowane zostały oryginalnym modelem dżinsów z lat 70-tych, ale ich fason i detale dostosowane zostały do sylwetki nowoczesnej kobiety. Model ten odpowiada obecnie panującym walorom estetycznym i został uszyty ze współczesnego dżinsu ze stretchem. Na ten sezon Wrangler przygotował również model Farrah o szerszych, trapezowych nogawkach. Farrah dostępny będzie w kilku wersjach – denimie vintage i naturalnym kolorze indygo oraz aksamicie. Kolekcja wzbogacona została także o inspirowane latami 70-tymi dzwony-ogrodniczki Jana. Współczesny fason jest jednak bardziej kobiecy, dopasowany w talii, z karczkiem i rozszerzoną nogawką.

Dżins w tej kolekcji ma autentyczny wygląd vintage, więc koniec z domowymi sposobami na postarzanie spodni i noszeniem ich miesiącami, żeby osiągnąć upragniony efekt „zużycia i podniszczenia”! Flary będą oferowane w bardzo modnym w latach 70-tych sztruksie w kolorach: malinowym, butelkowej zieleni, niebieskim, czarnym i zimowej bieli. Historyczne detale pozostaną, jednak w bardziej kobiecej formie: charakterystyczne logo Wranglera imitujące spleciony sznur jest delikatnie wyszywane i zastępuje skórzaną naszywkę, co w efekcie sprawia, że całość wygląda na wykonaną ręcznie. Nity i klasyczne logo Wranglera „W” także nadal pozostaną w kolekcji. Nowością będą natomiast naszywane przednie kieszonki z widoczną podszewką w paseczki lub kratkę.
 
Aby uczcić powrót Joni, Wrangler wyprodukował specjalnie na tę okazję oryginalny
model pokazowy tych dżinsów, który w latach 70-tych był używany przy wprowadzaniu flarów na rynek. Model ten wyróżnia duży nadruk logo Wranglera, umieszczony wzdłuż lewej strony jednej z nogawek.