Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wielki Studencki Bal Karnawałowy „Karnavauli”

Już 25. stycznia 2009r. w Głównej Auli Politechniki Warszawskiej zapanuje wyjątkowa atmosfera Gali Oscarowej. Czerwony dywan, blask fleszy i słynne złote statuetki sprawią, że przybyli studenci i władze największych warszawskich uczelni poczują się jak prawdziwe gwiazdy. Ten rok jest wyjątkowy ze względu na piątą już, jubileuszową edycję Wielkiego Studenckiego Balu „Karnavauli”.


Pomysł zorganizowania imprezy pojawił się cztery lata temu, kiedy to Stowarzyszenie Studentów BEST przy współpracy z Samorządem Studentów Politechniki Warszawskiej podjęło inicjatywę zapoczątkowania cyklicznego wydarzenia, które podobnie jak studenckie Juvenalia, zjednoczy warszawskich żaków, tym razem dając okazję do wspólnego świętowania nadejścia nowego roku w niecodziennej, podniosłej atmosferze.

W tym roku organizatorzy do współpracy zaprosili Uniwersytet Warszawski, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego, Akademię Medyczną, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Szkołę Główną Służby Pożarniczej.

Niesamowite iluminacje świetlne, wyśmienita orkiestra, liczne atrakcje oraz wspaniale udekorowana największa w Polsce aula krużgankowa sprawią, że goście poczują się wyjątkowo, a trwający do białego rana Bal będą wspominać przez długi czas.

Patroni medialni:
Wirtualna Polska
Portal Polibuda.info
Portal dlaStudenta.pl
Portal Studentnews.pl
Polska The TIMES
Radio Aktywne
Radio PIN
Magazyn Brief
Studencka Telewizja Internetowa TVPW

Sprzedaż biletów od 8. stycznia. Bilety do nabycia w siedzibie Stowarzyszenia Studentów BEST (pokój 142 Gmach Główny PW) oraz w Samorządzie Studentów PW, jak również w Samorządach uczelni współorganizujących bal.


Data: 25.01.2009 r.
Miejsce: Główna Aula Politechniki Warszawskiej

Informacje szczegółowe na http://www.bal.polibuda.info