Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wielkie Zwiedzanie Warszawy

Już po raz siódmy Samorząd Studentów SGH zaprasza na Wielkie Zwiedzanie Warszawy – projekt, który skierowany jest przede wszystkim do świeżo upieczonych studentów warszawskich uczelni.

Rozpoczęcie studiów to często jeden z najważniejszych etapów w życiu. Znalezienie nowych przyjaciół, przeprowadzka do wielkiego miasta, rozpoczęcie „walki” z komunikacją miejską – to jedne z wielu trudności, jakie pierwszoroczni muszą pokonać na początku swojego studenckiego życia.

Wielkie Zwiedzanie Warszawy, które odbędzie się w dniach 3-4 października 2015 r. to idealna propozycja dla nowo przybyłych studentów na aktywne spędzenie weekendu. Każdy uczestnik WZW będzie miał okazję dogłębnie poznać wszystkie zakamarki Warszawy, a także zapoznać się z jej historią. Projekt ten oprócz kilku specjalnie przygotowanych tras, po których oprowadzać będą profesjonalni przewodnicy oraz wstępu do warszawskich muzeów (m.in. Muzeum Chopina, Niewidzialna Wystawa, Centrum Nauki Kopernik) oferuje masę innych atrakcji, a także możliwość poznania nowych ludzi i integrację z nimi.

Bardzo ważną częścią WZW jest gra miejska. Na trasie każda z kilku grup będzie musiała sprostać rozmaitym wyzwaniom. Gra zapewni odpowiednią dawkę zdrowej konkurencji i dostarczy niezapomnianych wrażeń.

W czasie weekendowego zwiedzania Samorząd Studentów SGH przewidział postój na posiłek, a także na okazjonalną kawę w najbardziej charakterystycznych miejscach stolicy. Będzie to chwila odpoczynku, ale także okazja do poczucia niepowtarzalnego klimatu Warszawy. Tegoroczni partnerzy zaopatrzą uczestników w kupony zniżkowe na usługi i zakupy, które w ich ręce przede wszystkim trafią jako nagrody
w przygotowanych przez organizatorów konkurencjach.

Całe wydarzenie zwieńczy wspólny wieczór integracyjny, podczas którego starsi koledzy na pewno podzielą się wiedzą na temat modnych i atrakcyjnych miejsc spotkań warszawskich studentów.

Bilety w cenie 7zł będą do nabycia na standzie SS w Auli Spadochronowej już od środy (30 września).

Jesteś nowym studentem i wciąż obawiasz się, jak odnajdziesz się w naszej wielkiej stolicy? A może mieszkasz tu od dawna, ale nigdy nie miałeś okazji bardziej zapoznać się z historią Warszawy? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, gwarantujemy, że będzie to niezapomniany weekend!

Więcej informacji na fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/wielkiezwiedzaniewarszawy