Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wiosenna inwestycja w siebie z AEGEE Warszawa

Już 5 marca w Szkole Głównej Handlowej oraz 6 marca na Uniwersytecie Warszawskim odbędą się pierwsze spotkania rekrutacyjne Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Warszawa. Przyjdź i zobacz sam kim jesteśmy i co możemy Ci zaoferować.

AEGEE to największa interdyscyplinarna organizacja zrzeszająca europejskich studentów.  W jej skład wchodzą lokalne oddziały znajdujące się w poszczególnych miastach europejskich. Jedną z anten organizacji jest AEGEE-Warszawa, która od 21 lat łączy studentów warszawskich uczelni i właśnie rozpoczyna wiosenną rekrutację.

5 marca 2013 roku o godzinie 19.00 w Szkole Głównej Handlowej i 6 marca o godz. 19.00 na Uniwersytecie Warszawskim odbędą się pierwsze z trzech zaplanowanych spotkań rekrutacyjnych. Spotkania te maja charakter informacyjny. Obecni tam członkowie AEGEE-Warszawa przedstawią profil organizacji oraz odpowiedzą na wszelkie pytania, ale to Wy zdecydujecie, czy chcecie do nas dołączyć. Wpadnijcie i przekonajcie się , dlaczego warto z nami zostać na dłużej.

Pod naszą flagą jest miejsce dla wielu aktywności: od wspólnego gotowania, przez zagraniczne wyjazdy, po morsowanie . Masz ambicje, by działać w jednej z grup roboczych (HR, PR lub FR)? Chcesz stworzyć własny projekt? A może Twoim celem jest pogłębienie wiedzy na jednym z oferowanych przez nas szkoleń? U nas wszystko jest możliwe. Przyjdź i rozpocznij wiosenną inwestycję w siebie z AEGEE-Warszawa!

Do zobaczenia!

Więcej informacji na stronie www.aegee.waw.pl oraz na naszym fanpage’u na FB: http://www.facebook.com/aegee.warszawa