Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wiosenna rekrutacja w Ernst & Young

Ernst & Young zatrudni 200 studentów i absolwentów podczas wiosennej rekrutacji.

Od marca rusza rekrutacja do audytu, doradztwa podatkowego, transakcyjnego i biznesowego w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

 

EYU – unikatowy program rozwoju zawodowego

 

– Na wyższych stanowiskach doskonale sprawdzają się osoby, które mają gruntowną wiedzę i szerokie zainteresowania. Dlatego dbamy o kwalifikacje naszych pracowników i nie ograniczamy ich do jednej wąskiej specjalizacji – mówi Anna Woźniak, Manager ds. Rekrutacji. – Dajemy możliwość wyboru ścieżki rozwoju zgodnie z  indywidualnymi i preferencjami pracowników, w ramach możliwości oferowanych przez firmę – dodaje.W swoich założeniach EYU opiera się na praktycznym i wszechstronnym kształceniu, opartym na trzech filarach: zdobywanie różnorodnych doświadczeń, odpowiednio dobrany program szkoleń oraz coaching – rozwój pod okiem osoby z doświadczeniem zawodowym.

 

W dziale doradztwa podatkowego przez program EYU przechodzą wszyscy nowi asystenci i praktykanci. – Z doświadczenia wiem, że podjęcie decyzji o wyborze specjalizacji w prawie podatkowym od razu po ukończeniu studiów jest bardzo trudne. Jestem zadowolony, że mam możliwość spróbowania sił w każdej dziedzinie prawa podatkowego – mówi uczestnik programu, Michał Potyrała, asystent w dziale doradztwa podatkowego Ernst & Young.

 
 

Osoby objęte programem EYU biorą udział m.in. w międzynarodowym planowaniu podatkowym, analizowaniu zagadnień podatków dochodowych, pośrednich, cen transferowych, a także pomagają w prowadzonych postępowaniach podatkowych.

 

W Audycie pracownicy zdobywają szerokie spektrum doświadczeń poprzez pracę dla klientów różnicowanych pod względem wielkości, struktury własności oraz sektorów gospodarczych. Na każdym etapie kariery pracownik bierze udział w szkoleniach metodologicznych, technicznych i miękkich oraz zdobywa kwalifikacje zawodowe biegłego rewidenta i ACCA. Zarówno przy doborze projektów, jak i szkoleń, pracownicy mają wsparcie opiekunów zawodowych. – Dostarczamy pracownikowi zróżnicowane portfolio projektów, odpowiednie mapy szkoleniowe dopasowane do potrzeb pracownika oraz doradztwo zawodowe, niezbędne do efektywnego zarządzania własną karierą i rozwojem – potwierdza Magdalena Łapińska, Specjalista ds. Rozwoju Kariery z zespole Audytu.

 

Rekrutacja trwa do 10 kwietnia.