Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wiosenne targi pracy career EXPO na Stadionie Wrocław

Kolejna edycja najpopularniejszego wydarzenia rekrutacyjnego we Wrocławiu ponownie przyciągnie niemal 80 topowych pracodawców z różnych branż. Organizatorzy Career EXPO podkreślają jednak, że to już nie tylko miejsce, gdzie można porozmawiać z rekruterami, ale przede wszystkim okazja do zdobycia nowych umiejętności oraz podniesienia swojej atrakcyjności na rynku pracy. Career EXPO wyróżnia też fakt, że jako jedyne targi pracy skierowane są zarówno do studentów, jak i doświadczonych specjalistów. Wydarzenie startuje 27 marca o 10:00 na Stadionie Wrocław przy. al. Śląskiej 1.

 

Udział w targach pracy Career EXPO jest bezpłatny – wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie careerexpo.pl, uzupełnić profil uczestnika, a na końcu pobrać imienny bilet, który uprawnia do wstępu na targi i korzystania ze wszystkich aktywności. Darmowy jest więc także udział w niemal 50 szkoleniach z różnych dziedzin i o różnych poziomach zaawansowania. Świetna okazja, żeby zupełnie bez zobowiązań przekonać się, czy nauka programowania, o której myślimy od dłuższego czasu, to rzeczywiście coś dla nas, czy może lepiej odnajdujemy się jednak w marketingu online. Zapisy na szkolenia ruszają wkrótce na stronie organizatora – warto ją więc śledzić na bieżąco i upolować sobie miejsce na ciekawy warsztat.

 

Jeśli akurat poważnie zastanawiamy się nad zmianą pracy, to warto zwrócić uwagę na listę wystawców, którzy pojawią się na kolejnej edycji targów Career EXPO. Są na niej między innymi tacy giganci jak Amrest, Kaufland, LG Chem, Tarczyński, Qatar Airways, czy BASF. Perspektywa pracy dla takich firm gwarantuje nam nie tylko możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku, ale również szereg dodatkowych benefitów pozapłacowych. Część z firm bierze ponadto udział w systemie Szybkich Rekrutacji. Oznacza to, że możemy aplikować do nich za pośrednictwem swojego profilu na careerexpo.pl. Wystarczy wybrać firmę z listy, uzupełnić wirtualne CV i zgłosić swoją kandydaturę. Po kilku dniach otrzymamy odpowiedź, czy rekruterzy wybranej firmy chcą się z nami spotkać w specjalnie wyznaczonej strefie na targach.

 

Podczas Career EXPO możemy także bezpłatnie skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne ze specjalistami z Infopraca.pl, a także wykonać profesjonalne zdjęcie, które idealnie uzupełni nasze CV. Przez cały dzień na scenie głównej targów odbywać się będą inspirujące prelekcje i panele dyskusyjne, z których będziemy mogli dowiedzieć się m.in., czego oczekują od nas rekruterzy, jak dostosować się do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy i jakie umiejętności są teraz szczególnie pożądane. Z kolei w strefie relaksu dla uczestników będziemy mogli zasięgnąć wiedzy na temat makijażu i ubioru do pracy, wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są m.in. weekendowy wyjazdy dla dwojga, a nawet skorzystać z masażu.

 

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znaleźć można na stronie organizatora – careerexpo.pl. Warto dołączyć również do wydarzenia na facebooku, gdzie na bieżąco publikowane są informacje o kolejnych atrakcjach i konkursach – https://web.facebook.com/events/1747748818663355/.

 

 

Targi pracy Career EXPO
27 marca 2019

Stadion Wrocław, al. Śląska 1

godz. 10:00-18:00