Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wiosną kropka jest mobilna!

Z pierwszym dniem wiosny w Deloitte wkroczyły do akcji – już drugi rok z rzędu – mobilne zielone kropki, czyli firmowe rowery Deloitte z zielonym kołem, które nawiązuje do zielonej kropki w naszym logo.

Nic tak nie motywuje do działania, jak aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu! Rowery są do dyspozycji wszystkich pracowników, w każdym biurze Deloitte w Polsce. Można nimi pojechać np. na lunch albo przyjechać do pracy lub też pożyczyć na weekend. Ta inicjatywa okazała się strzałem w dziesiątkę!

Pomysł na taki benefit wynika z naszej kultury organizacyjnej, w której sport i ekologia mają duże znaczenie. Deloitte angażuje się w wiele sportowych wydarzeń w roli partnera merytorycznego organizacji sportowych. Wewnątrz firmy wspieramy wszelkie sportowe aktywności naszych pracowników (np. Deloitte Adventure Team). Jako firma dbająca o środowisko i regularnie biorąca udział w szczytach i panelach klimatycznych – chcemy umożliwić naszym pracownikom przyjazd do firmy rowerem. Po przeprowadzce do nowej, warszawskiej siedziby Q22 – miejsc parkingowych będzie jeszcze więcej. A na ambitnych, którzy sami lubią podokręcać wszystkie śrubki – będzie czekał punkt napraw z narzędziami.

Deloitte i kropka. Mobilna kropka.

Konkurs!

Wypatruj zielonych kropek na ulicach twojego miasta. Przyślij nam zdjęcie, dodając #rowerikropka
@Deloitte.Kariera na facebook.com/Deloitte.Kariera lub instagram.com/Deloitte.Kariera. Ciekawe
zdjęcia będziemy nagradzać supergadżetami od Deloitte!