Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wiosna to najlepszy moment, aby dołączyć do EY – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Największa rekrutacja w roku

Do aplikowania zapraszamy studentów i absolwentów, którym EY oferuje płatne praktyki oraz stałą pracę. Oferty dotyczą niemal każdego zespołu EY w Audycie, Doradztwie Podatkowym, Strategii i Transakcjach oraz Consultingu.

Więcej informacji i aktualne oferty można znaleźć na stronie zacznijpoziomwyzej.pl

Aplikuj do 12 kwietnia 2021 r.

Audit OdyssEY

Konkurs dla studentów, w którym czekają na Ciebie prawdziwe historie ze spotkań na szczycie, nieoczekiwane zwroty akcji i zagadki do rozwiązania. Sprawdź, czy audyt to Twoja bajka. W nowej, odświeżonej formule, przeżyj biznesową przygodę, rozwiązuj case’y i zagraj o 20 000 zł, szkolenia i wiele innych nagród!

Wejdź do gry na auditodyssey.pl do 14 kwietnia.

 

EY Certified

Poznaj swoje mocne strony, odkryj, jak możesz je wykorzystać i certyfikuj swoje osiągnięcia! Na początek zaprosimy Cię do sprawdzenia się w krótkim teście, żeby sprawdzić, co najlepiej do Ciebie pasuje, a już wkrótce otworzymy platformę certyfikacyjną.

Weź udział na eycertified.pl.

 

Better Working World Data Challenge

Konkurs dla studentów, w którym masz szansę opracować zautomatyzowany model wykrywania i prognozowania krawędzi pożaru przy użyciu obrazów lotniczych i satelitarnych z NASA, aby pomóc stawić czoła globalnemu zagrożeniu pożarami buszu.

Zgłaszać się można indywidualnie lub w zespołach na bit.ly/DataChallenge2021.

Ty też zainwestuj w siebie!