Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wirtualne Dni Otwarte na Uczelni Łazarskiego

Od 3 do 9 września 2009 roku Uczelnia Łazarskiego zaprasza na Wirtualne Dni Otwarte.

Wszyscy zainteresowani zostaną w tych dniach kompleksowo poinformowani o ofercie edukacyjnej Uczelni, dostępnych zniżkach i stypendiach, zasadach rekrutacji, aktualnych wydarzeniach i campusie. Ponadto zwycięzca konkursu „Lubisz wygrywać? Zgarnij indeks Łazarskiego!” otrzyma darmowy semestr nauki na Uczelni. Wirtualne Dni Otwarte odbędą się wszędzie tam gdzie jest dostęp do Internetu.
 
Celem wirtualnego spaceru po Uczelni Łazarskiego jest umożliwienie kandydatom mieszkającym poza Warszawą, oraz tym, którzy nadal są na wakacjach, zapoznanie się nie tylko z ofertą edukacyjną, lecz również z wszelkimi udogodnieniami , które oferuje campus Uczelni. Uczelnia Łazarskiego, jako jedna z nielicznych uczelni niepaństwowych w Polsce, dysponuje własnym, nowoczesnym campusem, specjalnie zaprojektowanym na potrzeby wyższej uczelni oraz przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.
 
Ponadto podczas specjalnie przygotowanego spaceru wirtualnego każdy kandydat będzie mógł przystąpić do konkursu „Lubisz wygrywać? Zgarnij Indeks Łazarskiego”, oraz wypełnić formularz rekrutacyjny on-line. Nagrodą dla zwycięzcy będzie darmowy semestr studiów na Uczelni Łazarskiego.
 
Wirtualny Dzień Otwarty na Uczelni Łazarskiego to również świetna okazja do porozmawiania z kadrą akademicką, studentami oraz pracownikami działu rekrutacji, którzy dzięki czatowi, towarzyszącemu wirtualnemu spacerowi po campusie, będą udzielać niezbędnych informacji, wszystkim którzy dołączą do nas w tych dniach. Ten projekt skierowany jest również do wszystkich osób niepełnosprawnych, które chcą zapoznać się z naszym campusem i udogodnieniami, które im on gwarantuje. -zapewnia Grażyna Drażba z Uczelni Łazarskiego.
 
Uczestnikami czatu podczas Wirtualnych Dni Otwartych będą znani i cenieni wykładowcy Uczelni Łazarskiego. 3 września od godziny 11.00 do godziny 12.30 na pytania uczestników odpowiadać będzie dr Richard Mbewe, wykładowca studiów walidowanych Uczelni Łazarskiego, aktywnie uczestniczący w polskim życiu gospodarczym, felietonista, komentator prasowy i radiowy.
 
Natomiast 4 września o godzinie 12.00 przystąpi do wspólnej rozmowy Dziekan Wydziału Prawa Prof. dr n. hab. Zbigniew Lasocik. Opowie między innymi o Wydziale Prawa, który od trzech lat zdobywa I miejsce w rankingu Gazety Prawnej wśród uczelni niepublicznych.
 
Przez cały czas trwania Wirtualnych Dni Otwartych na czacie będzie można spotkać studentów oraz pracowników rekrutacji, którzy podzielą się z uczestnikami wszystkimi potrzebnymi i interesującymi informacjami.