Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wolnościowe wakacje z angielskim w tle

Chcesz pogadać po angielsku na ciekawe tematy społeczne i gospodarcze? Lubisz dobrą zabawę w gronie młodych ludzi? Chyba mamy coś dla Ciebie…

Liberty English Camp to nowatorski projekt, łączący praktyczną naukę języka angielskiego z niesztampową edukacją. Pewnie zapytasz z czym to się je? Liberty Camp, bo organizatorzy nie ukrywają, że mowa będzie o wolnym rynku i wolności osobistej. Formy będą zróżnicowane – od dyskusji w kilkuosobowych grupach, przez debaty oksfordzkie, po warsztaty z tworzenia biznes planu.
 
Zajęcia poprowadzą doświadczeni nauczyciele (Amerykanie, Brytyjczyk, Francuz, Szwed) skupieni w The Language of Liberty Institute. Są bardzo otwarci i przyjaźnie nastawieni. Zresztą atmosfera na Liberty Campie jest niezwykle luźna…w końcu to wolnościowcy! Nie martw się też o imprezy, będzie ich pod dostatkiem i jeszcze trochę. Twój angielski nie jest idealny? Nie szkodzi, po to jest obóz żeby go szlifować!
 
Pierwszy LEC odbył się w zeszłym roku, zdjęcia i relację z jego przebiegu obejrzeć możesz na stronie www.camp.koliber.org Na tej samej stronie znajdziesz także wszystkie niezbędne szczegóły odnośnie tegorocznego obozu, który odbędzie się w dniach 5-11 lipca w Złotnikach Lubańskich, niedaleko Jeleniej Góry.
 
Zainteresowany? Nie zwlekaj i zarejestruj się na stronie http://www.camp.koliber.org Ilość miejsc jest ograniczona do 50 osób. Koszt uczestnictwa wynosi 560 zł od osoby. Warto dodać, że praca nauczycieli świadczona jest na zasadzie wolontariatu. Organizatorzy wybrali ośrodek o wysokim standardzie, zadbali także o bogaty program – poza dyskusjami i debatami planują wycieczki turystyczne, konkursy talentów i dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Istnieje szansa na bezpłatny udział w obozie! Wystarczy napisać najlepszy artykuł na temat „Government: warranter or enemy of freedom?”. Szczegóły na stronie internetowej. Zapraszamy.