Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wolny czas ze Zrzeszeniem Studentów Polskich

Z początkiem nowego roku akademickiego Zrzeszenie Studentów Polskich w Warszawie zaprasza do udziału w swoich projektach.

1. Już od października zapraszamy Was na wyjazdy weekendowe:
do Wilna (24-26.10.2008, cena: 245 PLN, w cenie: transport, nocleg, wyżywienie. Zwiedzanie Wilna oraz parku wodnego w Druskiennikach)
do Murzasichle pod Zakopanem (7-9.11.2008, kąpiele w basenach termalnych w Popradzie oraz zwiedzanie muzeum piwa „Żywiec”) w cenie 250 PLN, w cenie: transport, nocleg, wyżywienie, zwiedzanie muzeum piwa Żywiec , dyskoteka w ośrodku.
w głąb Bieszczad do miejscowości Muczne pod granica Ukraińską. 21-23.11.08 Cena 195PLN, w cenie: transport, nocleg, wyżywienie, spacer na Bukowe Berdo oraz dyskoteka w osrodku.  
Oprócz weekendowych wyjazdów zapraszamy Was na prawdopodobnie najlepsze sylwestry studenckie na Słowacji. W tym roku po raz kolejny organizujemy wyjazdy do Sabinova oraz Koszyc. Wyjazdy sylwestrowe odbywają się w dniach 26.12.2008 – 01.01.2009, w programie są codzienne imprezy, wyjazdy na stoki narciarskie, kąpiele w basenach termalnych oraz niezapomniany bal sylwestrowy. A to wszystko w doskonałym studenckim towarzystwie. Informacje o wyjazdach: http://turystykastudencka.pl/ Arek Kobus: 509-960-790, Kuba Kwiatkowski: 509-537-915, email: biuro@turystykastudencka.pl
 
 
2.Dla tych, którzy chcą doszkolić swoje umiejętności w prowadzeniu samochodów zapraszamy na kursy Akademii Bezpiecznej Jazdy (ul Muszkieterów) odbywające się w dniu 15.11.2008. Organizujemy kursy zarówno podstawowe jak i zaawansowane pod okiem doświadczonych instruktorów. Oprócz tego dzięki ZSP cena takiego kursu jest prawie dwukrotnie niższa, wynosi ona 350-450 PLN w zależności od poziomu. Kontakt w sprawie kursów ABJ – Arek Kobus: 509-960-719.
 
3.Chcielibyśmy was również poinformować, że osoby, które myślą o nauce angielskiego w tym roku, mogą, zgłaszając się za pośrednictwem ZSP i skorzystać z 10% zniżki na kursy w szkole Communicate (wystarczy w szkole wspomnieć przy zapisie o zniżce studenckiej ZSP). Szkoła jest na ul Smolnej w centrum Warszawy i cieszy się dobrą renomą. Szczegóły na: www.communicate.pl


Małe grupy, bardzo dobrzy nauczyciele,
lokalizacja w centrum Warszawy, ceny od 495zł
 
4.Dla sportowców również mamy dobrą wiadomość – WYWALCZYLISMY DLA WAS ZNIZKE J
Zniżka 10% dotyczy zajęć w Akademii Sportów Walki, Fitness i Siłownia. Na pewno każdy znajdzie cos dla siebie. Akademia mieści się blisko Centrum bo na ul Kinowej, róg Al. Waszyngtona.
Zrzeszenie Studentów Polskich, Warszawa