Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wroc Love Club Stage

1 grudnia we wrocławskim klubie Łykend odbędzie się pierwsza impreza pod szyldem Wroc Love Club Stage. Pomimo zimowej aury Łykendowy parkiet zostanie rozgrzany do czerwoności przez dźwięki jakie zaserwuje warszawski Ba-lan oraz młody wrocławski selektor Nestman.

Nazwa Ba-lan pochodzi z wietnamskiego słowa, które w naszym ojczystym języku znaczy po prostu Polska. W składzie tego niezwykle charyzmatycznego soundsystemu możemy odnaleźć aż jedną trzecią niezwykle popularnego reggae`owego zespołu- Vavamuffin. Pablopavo – którego z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać- jest odpowiedzialny za wokalną część soundu, Dubbist za wszelkiego rodzaju efekty specjalne oraz Rootsdrivah, który odpowiada za muzykę wydobywającą się z głośników. Muzyczne wyczyny tej trójki bez wątpienia porwą Was do tańca. Podczas ich występu będziecie mogli usłyszeć dość specyficzną mieszankę roots reggae, dub’u, jungle reggae, dancehall`u oraz doskonałe nawijki 100% live.

Nestaman to młody preferujący styl roots & culture z domieszką różnych wynalazków selektor. Swoją przygodę z deckami zaczął w styczniu 2007 roku, kiedy to został zaproszony przez KnottyDreada z Old Jamaican Sound na krótkiego seta do lokalnego klubu. Później przewinął się przez kluby takie jak Wagon, Łykend czy macierzysta Droga Do Mekki. Od niedawna selekcję Nestamana można usłyszeć coraz częściej na wrocławskiej scenie. Grał między innymi z Bobo Dreadem, Old Jamaican Sound, Feel Like Jumping Sound, Splendid Sound i wieloma wieloma innymi.

1 Grudnia 2007 :: Start 20.00 :: Klub Łykend :: Podwale 37/38 ::

Bilety w cenie 15,- w przedsprzedaży i 20,- w dniu koncertu

Bilety do nabycia w klubie Łykend lub na www.wrockfest.pl oraz bilety@o2.pl