Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wrocław: Przygotuj się do rekrutacji z Sephora Univeristy!

Warsztaty pod nazwą „Przygotuj się do rekrutacji” odbędą się 17 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Podczas 3-etapowych spotkań z ekspertami, uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować się do rozmów o pierwszą pracę. Zapisy na warsztaty prowadzi biuro karier uczelni.

Sephora nieustannie inspiruje i dzieli się wiedzą ekspercką ze wszystkimi, których może zainspirować do podejmowania w życiu nowych wyzwań, dodać siły i wiary we własne możliwości. Pomaga też rozwijać pasje, wspiera edukację i samodoskonalenie.

Sephora na całym świecie stale szkoli i rozwija talent swoich pracowników – ambasadorów marki. Studenci stworzonego globalnie Sephora University mierzą się z najlepszymi i mają szansę sięgnięcia po cenny certyfikat sygnowany przez Sephora University.

– Projekt Sephora University oryginalnie zaadresowany do naszych pracowników, postanowiliśmy rozszerzyć i naszą misję realizować również na zewnątrz. Tak właśnie powstały spotkania „Przygotuj się do rekrutacji” – skierowane do młodych ludzi wkraczających na rynek pracy – mówi Magdalena Rusiecka, Dyrektor HR Sephora Polska. – Jeśli masz wątpliwości jak napisać profesjonalne i skuteczne CV, jak zrobić dobre wrażenie na spotkaniu, m.in. odpowiednim makijażem, te warsztaty są dla Ciebie! – dodaje.

Na uczestników warsztatów „Przygotuj się do rekrutacji” czekają 3 etapy przygotowań:


ETAP 1:
WARSZTATY MAKIJAŻOWE Bezpłatne, grupowe lekcje prowadzone przez najlepszych makijażystów Sephora. Podczas instruktażowej lekcji uczestnicy warsztatu krok po kroku poznają oraz wypróbowują samodzielnie na sobie tajniki makijażu biznesowego, dzięki którym z łatwością wykonają profesjonalny makijaż na rozmowę rekrutacyjną.

ETAP 2: ZDJĘCIE DO CV Efekt pracy podczas lekcji makijażowej można będzie uwiecznić i zrobić sobie zdjęcie do CV. Fotograf bezpłatnie wykonuje zdjęcia uczestnikom zapisanym na warsztaty.


ETAP 3:
KONSULTACJA Z REKRUTERAMI SEPHORA Eksperci działu HR Sephora Polska pomogą Ci przygotować profesjonalne CV, które skutecznie pomoże ci zdobyć uwagę i zainteresowanie potencjalnego pracodwacy, a także przedstawią możliwości i wyzwania, jakie oferuje Sephora studentom w ramach Sephora Trainee Program.

Na udział w warsztatach studentów obowiązują zapisy prowadzone indywidualnie przez uczelnię.
Informacje na temat godzin spotkań oraz sposobu zapisów na warsztaty 17 maja we Wrocławiu znajdziesz na: http://www.biurokarier.wroclaw.pl

Zapisz się już dziś!