Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wrocławska klubowa Index-akcja 2007

11 października we Wrocławiu będzie najbardziej studenckim czwartkiem w Polsce. W ten dzień, za pomocą jednego biletu otworzysz drzwi 13 wrocławskich klubów i będziesz miał okazję uczestniczyć w 13 wyjątkowych imprezach.

Ideą całego przedsięwzięcia jest integracja społeczności akademickich i huczne rozpoczęcie roku akademickiego.
W tym dniu, kupując jeden bilet, który w jednym z klubów zostanie wymieniony na opaskę na rękę, masz wstęp na imprezy, na których wystąpią: donGURALesko i Dj Kostek Sounsystem, Chriss Jaxx, Madame Tinto, Bobo Dread i EastWestRockers, Lexus (Beats Friendly), K.Mill, Lipstick (Beats Friendly), Dj Bam i Dj Flipside, Triple Impact; będzie również impreza w pianie i Bansonalia.

Wszędzie przewidziane są losowania i konkursy, w których do wygrania będą bony na bar, kosmetyki, bilety do Multikina i kursy językowe. Wszystkie kluby przygotowały specjalne ceny i promocje dostosowane do studenckich potrzeb!

Start – godz. 21:00
Bilety – 7zł przedsprzedaż, 10 w dniu imprezy

Bilety można rezerwować na stronie www.index-akcja.pl
Dokonując rezerwacji masz pewność, że w dniu imprezy, w wybranym przez siebie klubie, kupisz bilet w cenie przedsprzedaży (7zł)

Już teraz zarezerwuj bilet na www.index-akcja.pl, lub pisząc na maila bilet@index-akcja.pl; w teści maila podaj imię i nazwisko oraz klub, w którym chcesz odebrać swój bilet. Poniżej znajdziesz dokładne info oraz imprezowy rozkład jazdy.

Przedsprzedaż (wyłącznie bez prowizji):

WE WSZYSTKICH KLUBACH BIORĄCYCH UDZIAŁ W INDEX-AKCJI, a także
MULTIKINO – Pasaż Grunwaldzki i Arkady Wrocławskie
SKLEPY CLINIC: BAZAAR (ul.Ruska51 / Pasaż Niepolda)
ARKADY WROCŁAWSKIE(Poziom 0)PASAŻ GRUNWALDZKI (poziom -1)UNDERGROUND (Rynek pod McDonlads)
SQAD(obok przejścia świdnickiego)

Główni Patroni Medialni:
Eurostudent, 4fun.tv, Radiostacja, Multikinonasza-klasa.pl

Patroni medialni:
Relaz.pl, FTB.pl, Hip-hop.pl, Rapgra.com

KLUBY, ARTŚCI i WYDARZENIA:

Dj Bam i Dj Flipside  – PASJA (ul.Świdnicka 53-pasaż hotelu Holiday Inn):
Impreza pod skrzydłami studentów międzynarodowej wymiany Erazmus Student Network, na której zagra Dj Bam i Dj Flipside – wrocławscy dj’e , którzy rozbujają imprezę w rytmach r’n’b, funky, dancehall. Nie zabraknie oldschoolowych akcentów klasycznego funky, disco i hiphop’u.

Dj K.Mill  – POD ZIELONYM KOGUTEM (pl.Teatralny 8):
Dj z Fantomas Crew zaprezentuje taneczne housowe sety. Jego doświadczenie na scenie potwierdza lista artystów których występy supportował, wymieniając kilku z nich: Carl Cox, Sasha, Timo Mass, Planet Funk, Kosheen i wiele innych. Lista imprez na których prezentował swe umiejętności też wiele mówi: Creamfields, Era Nowe Horyzonty, OCE, Soundtropolis, Mayday, oficjalne afterparty Festiwalu w Opolu, L’enfer Rouge (Cz), SunDanceFestival (Estonia)
info: http://www.fantomas.com.pl/booking_kmill.html

Dj LIPSTICK – SZUFLADA (ul.Świdnicka 8):Dj z kolektywu (Beats Friendly), którygodnie zastąpi MalFunkTion’a, który niestety nie zagra tego dnia w Szufladzie. Szerokie zainteresowania muzyczne LIPSTICK’a sprawiają, że jego sety są bardzo różnorodne i ciekawe- lubi zaskoczyć słuchaczy. To pozwoliło mu na zagranie wielu imprez u boku znaczących postaci prezentujących bardzo różne brzmienia m.in. Jazzanova, Teebee, Klute, Calibre, Dub Pistols, Solid Groove, Todd Terry, James Zabiela, Zap Mama, Joakim, Dj Naughty, Howie B, Alex Santos, Spirit Catcher, Jimpster, Shur-I-Kan, Gus Gus, Michael Mayer, SCSI 9, Nightmares On Wax i wielu innych.
info: http://www.beatsfriendly.pl/lipstick.htm

TRIPLE IMPACT  – METRO BAR (ul.Świdnicka 13):Turntablistyczny skład TRIPLE IMPACT – mieszanka czarnych brzmień zmixowana w mistrzowski sposób. Profesjonalny mix i skratching w wykonaniu znakomitej ekipy rozbujają każdego imprezowicza zaskakując nowatorskimi remixami zarówno popularnych jak i klasycznych kawałków.
info: www.tripleimpact.pl
info:
http://profile.myspace.com/chriss_jaxx

Madame Tinto – ANTIDOTUM (ul.Kiełbaśnicza 32 – róg pl.Solnego):Grała u boku takich artystów jak: Clement Daphonics, Stephan M, Lottie, Ian Carrey, Greg Vickers, David Penn aka Deux, Oscar de Rivera i wieloma innymi. Współpracuje również z hiszpańską sceną klubową, z wytwórniami: Beatfreak, T.U.S.O.M. – The Underground Sound Of Madryt, Urbana/Zen Records oraz Stereo Productions. Wraz z DJ Adamusem prowadzi swój własny pierwszy polski label Topless Records z misją promowania polskiej muzyki oraz polskich talentów producenckich.
info: www.madametinto.com

STUDENT FEVER – LONGPLAY (pl.Solny 13):Studenckie szaleństwo, konkursy i losowania, w których do wygrania bony na bar, kosmetyki, kurs językowy, bilety do kina, super promocje w barze. Imprezę rozkręca rezydent klubu. Gorąca studencka atmosfera gwarantowana!

DJ Lexus – IBIZA (Pasaż Niepolda)
Dj z kolektywu BEATS FRIENDLY, znany z audycji radiowych i współpracy z Noviką. Czołowa postać polskiej sceny klubowej.
info:http://www.beatsfriendly.pl/lexus.htm

DJ Kropka  – GARAGE (Pasaż Niepolda)
… tu również studenckie szaleństwo, konkursy i losowania, w których do wygrania bony na bar, kosmetyki, kurs językowy, bilety do kina, super promocje w barze. Imprezę rozkręca rezydent klubu więc będzie gorąco.

Bobo Dread (Wrocław Crew) i ekipa z East West Rockers  – DROGA DO MEKKI (Pasaż NIepolda)Soudsystemowy występ wrocławskigo artysty i najbardziej rozchwytywanej grupy reggea/dancehall w Polsce. Rootsowe klimaty w najlepszym wydaniu.

www.eastwestrockers.com

Impreza w pianie – ALIBI (ul.Grunwaldzka 67 – na przeciw Kredki i Ołówka)Najbardziej studencki klub w mieście, w którym będzie można poszaleć w wyjątkowych okolicznościach: impreza w PIANIE! Tysiące litrów cieplutkiej piany i setki tańczących studentek i studentów 🙂 … Czego więcej trzeba…. 😀 ?

donGURALesko i Dj Kostek SOUDSYSTEM  – NAUTILIUS (ul.Piotra Skargi 18 – Wzgórze Partyzantów)Występ wracający swoją formułą do prawdziwych oldschoolowych czasów hiphopu. Mc i Dj współistniejący na scenie w doskonałej harmonii. Podczas koncertu usłyszymy kawałki zarówno z płyt K.A.S.T.A., solówek Gurala jak i jego rewelacyjnych mixtape’ów.
Nie trzeba dodawać, że zarówno Gural jak i Kostek to czołówka polskiej sceny hiphopowej i profesjonalizm w każdym calu…
info: www.donguralesko.pls

BANSONALIA – STUDIO P1 (ul.Szewska 3a)Największy cykl imprez studenckich z mnóstwem losowań i wesołych konkursów. Impreza w typowo studenckich rytmach rozkręca rezydent Raf’G. Dla wszystkich przewidziane są losowania w których do wygrania cenne nagrody.
info: www.bansonalia.pl

Chriss Jaxx  – OPIUM (ul.Wita Stwosza 12)
Czołówka polskiej sceny klubowej. Ukoronowaniem dotychczasowej twórczości stały się występy z takimi sławami jak Chus & Ceballos (Stereo/Hiszpania)Davidem Penn’em aka Deux’em (Urbana/Hiszpania),Sergio Fernandez’em (T.U.S.O.M/Hiszpania), Danny Marquez’em (Bubble Soul Music/Hiszpania), Liquid People (Defected/UK) (UK), Stephan’em M. (Pool E Music/Francja) czy Hwa Young’iem (Niemcy). Wielkim sukcesem stało się także dotarcie do półfinałów dwóch prestiżowych, ogólnopolskich konkursów ; Miller Time i Nokia DJ Cup w 2005 roku.