Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wsparcie psychologiczne dla studentów

Cały czas wraz z Parlamentem Studentów RP zapraszamy, byście weszli do Strefy Komfortu PSRP. Inicjatywa ta ma na celu przybliżenie wiedzy na temat zdrowia psychicznego, dobrego samopoczucia oraz umożliwić uzyskanie wsparcia w tym zakresie.

„Strefa komfortu PSRP” to projekt skierowany do wszystkich studentów z całej Polski polegający na wsparciu psychologicznym. W ramach tej inicjatywy każdy z nas będzie miał możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy online oraz wzięcia udziału w webinariach prowadzonych przez specjalistów. Dzięki temu projektowi poznamy odpowiedzi na nurtujące nas często pytania, m.in. w jaki sposób radzić sobie z lękiem, jak produktywnie wykorzystać czas oraz jakie sygnały mogą świadczyć o złym stanie zdrowia psychicznego zarówno naszego, jak i naszych bliskich. Wszystko jest warte rozmowy!

Projekt realizowany w ramach zadania zleconego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

Na stronie projektu przez cały czas (także w lipcu i w sierpniu!) można umawiać się na bezpłatne konsultacje online ze specjalistami. Zachęcamy do sprawdzenia strony oraz upowszechnienia informacji na temat tej inicjatywy.

Wejdź do Strefy Komfortu PSRP!