Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wybieramy Studencki Projekt Roku! – zgłoszenia do 30 maja

Działasz w organizacji studenckiej lub kole naukowym? Organizujecie ciekawy projekt, który zasługuje na uznanie i wsparcie finansowe Grupy PZU z puli ponad 35.000zł? Do 30 maja zgłoście się do udziału w konkursie Studencki Projekt Roku!

Grupa PZU jako pracodawca przez dużo „p” od lat wspiera najaktywniejsze organizacje studenckie takie jak AIESEC, NZS, Parlament Studentów RP, Studenckie Forum BCC i liczne lokalne koła naukowe. – Poza istotnym wsparciem finansowym, z akademickimi partnerami dzielimy się wiedzą i doświadczeniem oraz aktywnie uczestniczymy w ich projektach – mówi Łukasz Trzeszczkowski, Doradca ds. Marki Pracodawcy w Grupie PZU. – Po sukcesie konkursu Inwestycja w Przyszłość, dzięki któremu poznaliśmy i nagrodziliśmy wielu niezwykłych studentów, postanowiliśmy skorzystać z pomocy internautów także przy wyborze wspieranych przez nas projektów. Jako mecenas aktywnych studentów chcemy angażować się w inicjatywy cieszące się największym uznaniem – dodaje.

W ramach konkursu Studencki Projekt Roku prezentacje projektów rywalizować będą w dniach 12 – 24 czerwca o głosy studentów oraz wsparcie PZU w wysokości:

·         10.000zł dla Ogólnopolskiego Studenckiego Projektu Roku;

·         5.000zł dla lokalnych Studenckich Projektów Roku w kategoriach:

·         Kariera i rozwój osobisty;

·         Nauka i technika;

·         Kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna.

Minimum dwa projekty kwotą 5.000zł nagrodzi też Komisja Konkursowa PZU.

Projekty zgłaszać można do południa w piątek 30 maja, a więcej informacji na temat tej interesującej inicjatywy znajdziecie na stronie pzu.pl/studencki-projekt-roku i na profilu FB Grupa PZU Kariera. Portal eurostudent.pl jest parterem medialnym konkursu.