Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wybierz Studencki Projekt Roku – głosowanie trwa!

Szansę na wsparcie finansowe PZU z puli ponad 35.000zł mają ciekawe projekty, które spotkają się z uznaniem komisji konkursowej i samych studentów. Projekty zgłaszać można do południa w piątek 30 maja.

Grupa PZU jako pracodawca przez dużo „p” od lat wspiera najaktywniejsze organizacje studenckie takie jak AIESEC, NZS, Parlament  Studentów RP, Studenckie Forum BCC i liczne lokalne koła naukowe. „Poza istotnym wsparciem finansowym, z akademickimi partnerami dzielimy się wiedzą i doświadczeniem oraz aktywnie uczestniczymy w ich projektach” – mówi Łukasz Trzeszczkowski, doradca ds. marki pracodawcy w Grupie PZU. „Po sukcesie konkursu Inwestycja w Przyszłość, dzięki któremu poznaliśmy i nagrodziliśmy wielu niezwykłych studentów, postanowiliśmy skorzystać z pomocy internautów także przy wyborze wspieranych przez nas projektów. Jako mecenas aktywnych studentów chcemy angażować się w inicjatywy cieszące się największym uznaniem”.
W ramach konkursu Studencki Projekt Roku prezentacje projektów rywalizować będą w dniach 12 – 24 czerwca br. o głosy studentów oraz wsparcie PZU w wysokości:
  • 10.000zł dla Ogólnopolskiego Studenckiego Projektu Roku;
  • 5.000zł dla lokalnych Studenckich Projektów Roku w kategoriach:
  • Kariera i rozwój osobisty
  • Nauka i technika
  • Kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna.
Minimum dwa projekty kwotą 5.000zł nagrodzi też Komisja Konkursowa PZU.
Projekty zgłaszać można do południa w piątek 30 maja, a więcej informacji na temat inicjatywy znajdziecie na stronie Studencki Projekt Roku i na profilu Grupa PZU Kariera.

Sprawdźcie najnowsze informacje, który projekt ma teraz najwięcej punktów i zagłosujcie:

lub
 
Bezpośredni link do głosowania na http://apps.facebook.com/pzu_projektroku/?tab=vote