Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

Wyborowa Pernod Ricard
Biuro Warszawa
ul. Złota 59
00-120 Warszawa

Kim jesteśmy

O NAS

 

W Wyborowa Pernod Ricard wspólnie tworzymy atmosferę przyjaznych relacji. Tworzymy unikalną kulturę pracy, którą nazywamy convivialité.

 

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze w Warszawie – https://bit.ly/spacer-po-biurze

 

Jesteśmy częścią globalnej grupy Pernod Ricard – jednego z największych producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych i win na świecie: https://www.pernod-ricard.com/en/our-group

 

Mamy jedno z najszerszych portfolio marek na rynku, skomponowane tak by odpowiedzieć na potrzeby konsumentów, którzy znajdują się w centrum naszej uwagi.

 

Oferujemy zarówno słynne międzynarodowe produkty, jak i kultowe polskie marki, takie jak: Wyborowa, Luksusowa, Ostoya, Absolut, Becherovka, irlandzka whiskey Jameson, szkockie whisky Ballantine’s, Chivas Regal, The Glenlivet, oraz produkty z innych kategorii takich jak gin Beefeater, rum Havana Club, likier Malibu, koniak Martell, aperitif Lillet, szampany G.H.Mumm, Perrier-Jouët, wina Jacob’s Creek i Campo Viejo.

 

Uważamy, że świat jest lepszy, kiedy łączą nas przyjazne relacje. Nasi ludzie wnoszą do codziennej pracy swoją osobowość i pasję, działają zgodnie z wartościami, które wyznajemy, takimi jak otwartość, współpraca czy przedsiębiorczość. To właśnie Convivialité – nasz sposób działania, dzięki któremu konsument nie tylko otrzymuje najwyższej jakości produkt, ale też naprawdę może go doświadczyć.

 

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność są nieodłącznym elementem naszej działalności. Jako Créateurs de Convivialité, czyli firma, która tworzy przyjazne relacje, mocno wierzymy w sztukę dzielenia się, we wszystkim co robimy. Dążymy do tego, aby tworzyć wspólne wartości dla naszych interesariuszy, dbając o nasze miejsce pochodzenia, doceniając ludzi, chroniąc zasoby naturalne i zapobiegając nadmiernej konsumpcji alkoholu.

 

Więcej o nas: https://www.pernod-ricard.com/pl/locations/poland

 

W naszym środowisku pracy cenimy przedsiębiorczość, innowacyjność i niepowtarzalny styl myślenia. Nasi ludzie wnoszą do codziennej pracy swoją osobowość i pasję, działają zgodnie z wartościami, które wyznajemy takimi jak otwartość, współpraca i przedsiębiorczość. Cenimy innowacyjność w realizowaniu celów. Wiemy, że rozwijamy się dzięki różnorodności naszych pracowników – każda osoba ma swoją unikatową historię i świeżą perspektywę.


 

NASZ PLAN DZIAŁANIA OPIERA SIĘ NA TRZECH FILARACH

 

DUMNI Z BYCIA CZĘŚCIĄ SILNEGO ZESPOŁU

Mamy globalny zasięg. Jednocześnie należące do naszego portfolio marki mają lokalne korzenie i od lat towarzyszą ludziom w chwilach celebrujących ważne momenty ich życia. Łączy nas pasja tworzenia najwyższej jakości produktów, które ludzie na całym świecie wybierają do celebrowania wyjątkowych chwil. Uważamy, że świat jest lepszy, kiedy łączą nas przyjazne relacje.

 

UMOCOWANI DO DZIAŁANIA

W naszym środowisku pracy cenimy przedsiębiorczość, innowacyjność i niepowtarzalny styl myślenia. Nasi ludzie wnoszą do codziennej pracy swoją osobowość i pasję, działają zgodnie z wartościami, które wyznajemy takimi jak otwartość, współpraca i przedsiębiorczość. Cenimy innowacyjność w realizowaniu celów. Wiemy, że rozwijamy się dzięki różnorodności naszych pracowników – każda osoba ma swoją unikatową historię i świeżą perspektywę.

 

ZOBOWIĄZANI DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

Wiemy, że tylko dzięki odpowiedzialności możemy odpowiednio zatroszczyć się o społeczności, w których funkcjonujemy, o nasz wpływ na środowisko naturalne i zadbać o zrównoważone korzystanie z surowców. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, co dzieje się wewnątrz naszej organizacji, jak i za jej wpływ na świat zewnętrzny. Dążymy do tego, aby tworzyć wspólne wartości dla naszych interesariuszy, dbając o nasze miejsce pochodzenia, doceniając ludzi, chroniąc zasoby naturalne i zapobiegając nadmiernej konsumpcji alkoholu.

 


 

NASZE PORTFOLIO

 

W naszym portfolio znajdują się marki znane na całym świecie! W Polsce odpowiadamy za produkcję i rozwój marek polskich wódek Wyborowa, Luksusowa, Pan Tadeusz i Ostoya oraz Becherovka na arenie międzynarodowej. W naszym globalnym portfolio znajdują się wysokiej jakości alkohole, między innymi: whisky Ballantine’s, Chivas Regal, Jameson i The Glenlivet, wódka Absolut oraz produkty z innych kategorii takich jak rum Havana Club, likier Malibu, koniak Martell, aperitif Lillet, szampany G.H.Mumm, Perrier-Jouët, wina Jacob’s Creek i Campo Viejo.

 

 

 

Programy rozwojowe

ZA DOBRĄ KARIERĘ

 

Poznaj Program Stażowy w Wyborowa Pernod Ricard. „Za dobrą karierę” to roczny płatny program stażowy. Dowiedz się więcej na dedykowanej stronie: https://zadobrakariere.pl/

 

Oferty pracodawców