Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wydawnictwo Edgard poleca

Bieganie dla początkujących i zaawansowanych oraz Angielski HORROR z ćwiczeniami The Rotten Town – wygraj w wakacyjnym konkursie Eurostudenta

Bieganie dla początkujących i zaawansowanych

Zaczynasz biegać i chciałbyś bezpiecznie trenować? A może jesteś doświadczonym biegaczem i chciałbyś osiągać lepsze rezultaty? Ten poradnik podpowiada, jak planować treningi, ułożyć właściwą dla swoich potrzeb dietę i wybrać odpowiednią technikę biegania. Znajdziemy tu także niezawodne sposoby na urozmaicenie treningu, radzenie sobie na różnych nawierzchniach i w trudnych warunkach atmosferycznych. To także cenne wskazówki, jak mądrze wykorzystywać możliwości swojego organizmu i nie dopuszczać do przetrenowania. Jeżeli szukacie motywacji do biegania, sięgnijcie po Bieganie dla początkujących i zaawansowanych.

 

Angielski HORROR z ćwiczeniami The Rotten Town

Dramatyczne zniknięcia, skomplikowane dochodzenie, tajemnicze ślady oraz… zombie. W Hog Town, niewielkiej miejscowości na głębokiej amerykańskiej prowincji, ginie nastoletnia Natalie. Podczas poszukiwań, zorganizowanych przez miejscową policję, w pobliskim lesie odkryty zostaje płytki grób. Jest pusty. Atmosfera w miasteczku szybko gęstnieje, a ulice powoli zaludniają żywe trupy… Ta wciągającą lektura, oczywiści po angielsku, pomoże nam poznać współczesne amerykańskie słownictwo, utrwalić konstrukcje leksykalno-gramatyczne. To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Materiał przeznaczony dla czytelników posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziom B2–C1).