Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wygraj aukcję i zostań rektorem na jeden dzień!

Zbliża się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kolejny raz w pomoc charytatywną włącza się także Uniwersytet Śląski, już po raz trzeci organizując aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przedmiotem aukcji jest możliwość piastowania przez jeden dzień urzędu rektora Uniwersytetu Śląskiego. Osobie, która wygra licytację, na jeden dzień zostanie przekazana władza nad Uniwersytetem Śląskim.

Dzień urzędowania rozpocznie się od przejazdu samochodem służbowym do rektoratu uczelni, następnie na nowego rektora będzie czekało sporo obowiązków i podjęcie istotnych decyzji związanych z funkcjonowaniem uczelni, a także udział w spotkaniu ze studentami oraz sesja zdjęciowa w todze i z insygniami rektorskimi. Zwycięzca aukcji weźmie udział w spotkaniu z dziennikarzami i udzieli wywiadu mediom akademickim.

Dodatkowo dla osoby, która wygra licytację, zaplanowano lekcję języka francuskiego pod okiem samego rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia, który jako językoznawca zapewne zaszczepi pasję do nauki języka francuskiego lub pomoże rozwinąć skrzydła osobom władającym już tym pięknym językiem.

Licytacja prowadzona jest na stronie internetowej: http://aukcje.wosp.org.pl/zostan-rektorem-na-jeden-dzien-i2678525.

Aukcja ma charakter specjalny. Całkowity dochód zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.