Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wygraj płatny staż w Stock Polska!

Jesteś studentem? Chcesz się rozwijać i zdobyć nowe doświadczenia? Przepełnia Cię energia i zapał do pracy? Zostań stażystą w Stock Polska!

Stock Polska zaprasza osoby posiadające status studenta do udziału w I edycji Stock Internship Project.

Interesujesz się marketingiem, nowymi mediami i trendami w Internecie? Płatny staż, międzynarodowe podróże i niepowtarzalna okazja pracy w zespołach projektowych ze specjalistami związanymi z marketingiem i PR – to wszystko czeka na zwycięzcę. Jest o co walczyć – program daje szansę na odbycie płatnego stażu w terminie 1 lipiec – 31 grudnia w Warszawie lub w Lublinie.

Do 7 czerwca b.r. włącznie, należy za pomocą aplikacji Facebook dostępnej pod adresem https://apps.facebook.com/stock-internship/, nadesłać swoje CV oraz film o charakterze „elevator pitch”, który nie powinien trwać dłużej niż 40 sekund.

Wystarczy wykazać się kreatywnością oraz przekonać jury, że to właśnie Ty powinieneś zostać laureatem i dołączyć do międzynarodowego teamu. Rekrutacja pozwoli na wyłonienie zwycięzcy konkursu i ogłoszenie wyników w dniu 15 czerwca 2013 r.


Organizatorem projektu jest Stock Polska, a nad przebiegiem konkursu będzie czuwać agencja kreatywna Million Killer Ideas.