Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wyjątkowa gra miCoach – na konsolę Xbox360 oraz na PS3

miCoach umożliwia milionom ludzi na całym świecie rozszerzanie swoich programów treningowych i dzielenie się swoimi osiągnięciami ze znajomymi.

Techland, oficjalny partner firmy 505 Games w Polsce informuje, że już dziś na rynku pojawia się gra miCoach, która została stworzona na bazie współpracy z firmą adidas.

miCoach jest indywidualnym systemem treningowym przeznaczonym dla entuzjastów sportu i zdrowego trybu życia, zarówno kobiet i mężczyzn, w każdym wieku. Użytkownicy mogą planować swoje treningi, śledzić postępy, uzyskiwać opinię indywidualnego trenera w wybranej przez siebie dziedzinie sportu, takiej jak piłka nożna, bieganie, koszykówka, tenis i wiele innych.

 


„Już dziś na rynku pojawia się wyjątkowa gra miCoach, która jest świetnym uzupełnieniem treningu dla wszystkich, którzy preferują zdrowy tryb życia i ważne jest dla nich dobre samopoczucie.”– komentuje Anna Anisimowicz, Manager ds. PR Wydawnictwa. „miCoach to solidny trening, który przynosi wymierne efekty” – dodaje.

Połączenie systemu miCoach z grą komputerową na konsole Xbox 360 z Kinect oraz PlayStation 3 z użyciem Move, zaowocowało intuicyjnym, dającym więcej możliwości technicznych i treningowych, programem sportowym. Dzięki możliwościom konsol nowych generacji, gracz przenosi się do cyber świata i ćwiczy z prywatnym instruktorem, w którego wcielają się autentyczne gwiazdy jak Jose Mourinho czy Andrea Petkovic. Do dyspozycji oddano ponad 400 ćwiczeń, które poprawiają kondycję, wydolność organizmu i technikę w wybranej dziedzinie sportowej.


miCoach umożliwia milionom ludzi na całym świecie rozszerzanie swoich programów treningowych i dzielenie się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. Podczas treningu graczowi towarzyszy 18 gwiazd sportu z 6 różnych dyscyplin. Są to m.in. Kaka, Dwight Howard, Manuel Neuer, Jessica Ennis, Jose Mourinho, Ana Ivanovic, Will Genia czy Eric Berry.

Więcej informacji na temat miCoach w trailerze: