Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Wznieś się na wyżyny kariery z Fujitsu

W związku z dynamicznym rozwojem, Fujitsu Technology Solutions prowadzi ciągłą rekrutację na stanowiska Konsultantów IT. Poszukujemy osób ambitnych i zmotywowanych, a także znających płynnie przynajmniej jeden z języków europejskich.

Fujitsu to jeden z największych światowych dostawców usług informatycznych, zatrudniający około 170 000 osób w 70 krajach. Nasze wartości opierają się na bezproblemowej i otwartej współpracy oraz na promowaniu innowacyjności i kreatywności w biznesie.

 

Centrum w Łodzi jest wielojęzycznym i międzynarodowym środowiskiem pracy. Świadczymy usługi z zakresu pierwszego i drugiego poziomu wsparcia IT dla klientów korporacyjnych z sektora przemysłu wydobywczego, przetwórczego, finansowego, bankowości, telekomunikacji oraz produkcji żywności. Obecnie w naszym biurze zatrudnionych jest blisko 600 pracowników. Wspieramy naszych klientów w ponad 14 językach europejskich (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, holenderski, rosyjski, ukraiński, słoweński, turecki, węgierski, grecki i polski). Aby zapewnić naszym klientom najwyższą, jakość usług, pracujemy w systemie 24h/7. To rozwiązanie jest szczególnie wygodne dla tych pracowników, którzy są jeszcze studentami, gdyż mogą łatwo połączyć pierwsze doświadczenie zawodowe w wiodącej organizacji IT z zajęciami na uczelniach.

 

Kogo szukamy? Aktualnie poszukujemy kandydatów, którzy, oprócz biegłej znajomości języka angielskiego, posiadają wiedzę z zakresu IT oraz mówią biegle w jednym z wymienionych języków obcych: niemiecki, francuski, holenderski. Jeśli posiadasz te umiejętności, nie wahaj się, praca w Fujitsu może być dla Ciebie początkiem fantastycznej kariery!

 

Jak wygląda proces rekrutacji? Pierwszym krokiem jest wysłanie CV na nasz adres mailowy (hr.lodz@ts.fujitsu.com). Drugi krok to selekcja aplikacji. Dokładnie analizujemy otrzymane zgłoszenia aplikacyjne, aby wyłonić najlepszych kandydatów na dane stanowisko. Następnie z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Na tym etapie sprawdzamy oczekiwania osób, które chciałyby z nami pracować oraz zapoznajemy je z możliwościami, jakie daje praca na danym stanowisku. Kolejnym etapem jest telefoniczna weryfikacja kompetencji językowych kandydatów prowadzona przez native speakerów. Jest to jeden z najważniejszych kroków w procesie rekrutacji, gdyż sprawdza faktyczne umiejętności kandydatów. Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie bezpośrednie. Rozmowy rekrutacyjne są prowadzone przez osoby z działu HR oraz bezpośrednich managerów.

 

Wszystkich spragnionych najnowszych informacji związanych z Fujitsu zachęcamy do odwiedzenia i „zalajkowania” naszej strony na Facebooku – Fujitsu GDC Lodz.