Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

XII flipperowe mistrzostwa Polski

Na fali oldschoolu i mody vintage coraz śmielej wracają elektronicznomechaniczne, zręcznościowe maszyny do grania zwane flipperami. Ich fani z całej Polski i spoza niej spotkają się 16 listopada w warszawskim klubie Spółdzielnia CDQ na Printimus 2013 – XII Qulturalnych Mistrzostwa Polski w Grze na Flipperach.

Po raz pierwszy liczba uczestników będzie ograniczona – limit wyniesie 96 osób. Jest to spowodowane stale zwyżkującą frekwencją tak na tym najważniejszym polskim flipperowym turnieju, jak i na innych. Come back tych maszyn widać również po ciągle rosnącej liczbie odwiedzin na stronie internetowej organizatora, czyli Polskiego Stowarzyszenia Flipperowego:www.flippery.com.pl .

16 listopada poza turniejem głównym odbędą się aż cztery towarzyszące: classic na starych, elektromechanicznych flipperach, podwójny (rodzaj debla na wesoło), specjalny dla juniorów i zielonych oraz na jednej bardzo specjalnej maszynie.

Będzie masa pamiątek, trofea i mnóstwo nagród dla najlepszych, w tym jak zawsze flipper dla nowego mistrza Polski! Poza tym wszyscy uczestnicy wezmą udział w loterii z licznymi nagrodami. Więcej na stronie PSF-u  http://www.flippery.com.pl/mp2013/ )