Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

XIX edycja Dni Kariery w Katowicach już na wiosnę

AIESEC Katowice Akademia Ekonomiczna zachęca do wzięcia udziału w największych targach pracy, praktyk i staży, które odbędą się 17 marca 2010 w budynku ALTUS w Katowicach.

 

Ruszyły przygotowania do kolejnej, 19 już edycji największych w Polsce targów pracy, praktyk i staży – Dni Kariery 2010. Wydarzenie to zalicza są do największych przedsięwzięć na rynku pracy wśród społeczności studenckiej.

 

Targi są miejscem, w którym pracodawcy mają możliwość na bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracownikami oraz na wymianę informacji. Dają również szansę poznania oczekiwań obecnych studentów i absolwentów wobec rynku pracy. W zeszłym roku na Śląsku przyciągnęły one ponad 6.000 uczestników oraz około 20 firm.

 

Podczas Dni Kariery odbywać się będą również cykle szkoleń i warsztatów z zakresu tematycznego dotyczącego: rozwoju osobistego, tworzenia własnej ścieżki kariery czy rozwiązywania problemów biznesowych. Akademia Umiejętności jest dla przedsiębiorców okazją do zaprezentowania wartości firmy, jaką jest dbałość o rozwój pracowników. Tym samym do zwiększenia zainteresowania prezentowaną ofertą pracy i praktyk.

 

Inicjatorem tego wydarzenia jest międzynarodowa organizacja studencka AIESEC, która umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału i rozwój wokół interesujących ich zagadnień.

 

Więcej informacji oraz kontakt na stronie internetowej www.dnikariery.pl