Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

XVII edycja Podkarpackich Targów Pracy, organizowanych przez Biuro Karier WSIiZ

Szukasz pracy? Chcesz zmienić obecną na lepszą? Przyjdź na Podkarpackie Targi Pracy! Kilkudziesięciu pracodawców będzie czekać właśnie na Ciebie – 13 lutego, Hala Podpromie w Rzeszowie!

13 lutego br. w rzeszowskiej Hali Podpromie w godz. 10.00-17.00 odbędą się Podkarpackie Targi Pracy. Są to największe tego typu targi w regionie organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podkarpackie Targi Pracy organizowane są corocznie z myślą o studentach i absolwentach rzeszowskich uczelni, ale także innych osobach poszukujących zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki.

Na targach obecnych będzie ponad 50 pracodawców. Będą to przedstawiciele m.in. firm z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, gastronomicznej oraz agencje zatrudnienia. Są to firmy i instytucje z Rzeszowa i okolic, z całego województwa, a także z terenu kraju, m.in. z Warszawy, Krakowa, Opola, Łodzi. Pojawią się również pracodawcy z zagranicy (m.in. z USA oraz Niemiec). Jest bardzo duże zróżnicowanie jeżeli chodzi o oferty pracy, które zaprezentują firmy podczas targów więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Partnerem strategicznym XVII Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, Partnerem technologicznym: Asseco Poland S.A. natomiast Partnerami wspierającymi: Nowy Styl Sp. z o.o., Cyfrowa Foto Sp. z o.o., Port Lotniczy „Rzeszów – Jasionka” Sp. z o.o.

Podczas targów odbędą się również prezentacje:

10:00 – Deloitte CE Business Services Center „Jak napisać CV które wyróżni Cię wśród innych? Do’s and Don’ts.”

11: 00 – Asseco Poland S.A. „Ochrona tożsamości w sieci”

12:00 – Nowy Styl Sp. z o.o. „Jak kształtować swoją ścieżkę zawodową? – Twój nowy styl w poszukiwaniu pracy”

13:00 – Cyfrowa Foto. „Uwalniamy wspomnienia. Poznaj naszą historię”

Swoim Patronatem Targi objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/318311601906175/

Strona www: www.targipracy.rzeszow.pl