Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

XVII Inżynierskie Targi Pracy już wkrótce!

Zmęczony przeglądaniem setek podobnie wyglądających ofert pracy? Słyszysz „oddzwonimy” albo przeraża Cię lista nierealnych do spełnienia wymagań? Chcesz zdobyć doświadczenie w zawodzie i rozwiązywać rzeczywiste problemy? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś osobiście porozmawiać z potencjalnym pracodawcą? Odpowiedź jest bliżej niż myślisz – Inżynierskie Targi Pracy!

Już po raz siedemnasty Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków organizuje Inżynierskie Targi Pracy. Celem tego wydarzenia jest ułatwienie studentom znalezienia wymarzonej, dobrze płatnej pracy w wyuczonym zawodzie, a firmom – zyskania kompetentnego i wykształconego pracownika.
W tym roku w dniach 25-26 marca na Hali TS Wisła zbierze się ponad 50 pracodawców oferujących stałe zatrudnienie, praktyki lub staże. Jest to jedna z niewielu okazji, by dowiedzieć się więcej o charakterze pracy w firmie, rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące procesu rekrutacyjnego, a przede wszystkim – osobiście poznać potencjalnego pracodawcę.
XVII Inżynierskie Targi Pracy to jednak nie tylko wystawcy. Organizatorzy zadbali o kompleksowe przygotowanie wchodzących na rynek pracowników do procesu rekrutacyjnego. Możliwość wzięcia udziału w warsztatach i prezentacjach przygotowanych przez firmy, zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia oraz skonsultowania swojego CV lub listu motywacyjnego ze specjalistami – wszystko to czeka na Ciebie już pod koniec marca w Hali TS Wisła.
Martwisz się, bo wśród ofert w internecie nie znajdujesz tych z Twojej branży? Organizatorzy ITP zadbali, by gościć na Targach firmy z różnorodnych dziedzin, tak by każdy odwiedzający mógł znaleźć coś dla siebie.
Szukasz rozwijających praktyk, ciekawego stażu, stałego zatrudnienia, a może chcesz zmienić pracę na lepszą? Każda kariera ma swój początek! Odwiedź ITP podczas dwóch dni wystawowych, a nie wyjdziesz rozczarowany!
Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.itp.best.krakow.pl 
oraz Facebooku: www.facebook.com/best.itp

Nie przegap tej okazji, pracodawca czeka właśnie na Ciebie!