Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

XVIII Targi Pracy „Spotkania z pracodawcą”

XVIII Targi Pracy „Spotkania z Pracodawcą” 22.X.2014 godz. 10.00-15.00 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, budynek DCINIE (nowa biblioteka), ul. Komandorska 118/120.

Biuro Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zaprasza wrocławskich Studentów oraz Absolwentów na kolejną już ósmą edycję Targów Pracy.
Jest to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego spotkania z Pracodawcami z takich branż jak: finanse, księgowość, audyt, zarządzanie produkcja, logistyka, IT, marketing czy handel. Na tegorocznych Targach gościmy 33 Wystawców, wśród których są czołowi Pracodawcy w Polsce, a przede wszystkim na Dolnym Śląsku. Zainteresowani mają możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w danej branży oraz porozmawiać z osobami z działów personalnych, a także mogą pozostawić swoje dokumenty aplikacyjne u wybranych Pracodawców. Dodatkową atrakcją są prezentacje multimedialne i warsztaty prowadzone przez Firmy. Uczestnicy mogą zapisywać się również do Projektów, prowadzonych przez Biuro Karier: GPS Kariery, Mentoring dla studentów, Wrocławski Absolwent.
Więcej informacji znajdziecie na stronie: 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!